Gijokaster

Zatoka, Kotor

Dubrownik

Pontikonissi, Korfu

Kruja

Stary Most, Mostar

Plac Skanderbega, Tirana

Budva

Korfu

Park Narodowy Krka

Pożegnanie lata

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 29 opinii )
Albania - Tirana, Kruja, Gjirokaster • Split, Trogir, Dubrovnik - perły Adriatyku • fiordy Południa Europy • Kotor • Park Narodowy Krka - kapiel przy wodospadach • słynne mosty i meczety w Bośni • Mostar i Sarajevo • Budva i Sveti Stefan - najpiękniejsze w Czarnogórze • miasto Korfu - przystanek na najpiękniejszej greckiej wyspie

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot na wyspę Korfu w Grecji samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu na Korfu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Zobaczymy Pontikonissi (Wyspę Mysią), która jest wizytówką całej wyspy, by następnie odwiedzić jej stolicę - miasto Korfu (Starówka wpisana jest na listę UNESCO). Podzielone na kilka części, jest ciekawą mieszanką architektoniczno-kulturową. Zobaczymy między innymi Stary Fort, pałac św. Michała i Jerzego, Esplanadę i ratusz miejski. Spacer słynną Liston, ulicą z arkadami, w których ulokowane są eleganckie kawiarnie, zaprowadzi nas do kościóła św. Spiridona Miracoulous, patrona wyspy. Następnie udamy się w kierunku portu, skąd popłyniemy promem w kierunku Albanii, do Sarandy. Przejazd do hotelu w okolicy Sarandy, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ *** - (9 noclegów: w hotelu położonym na wyspie Korfu - 1, w Czarnogórze w miejscowości nad morzem - 2, w Albanii - 2, w tym w Tiranie - 1, w Neumna, terenie Bośni i Hercegowiny, w hotelu nad morzem - 1, na Kasztelańskiej lub Makarskiej Riwierze w miejscowości nad morzem - 1, w okolicach Zagrzebia - 1, w Sarajevie - 1).
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone, 2 - osobowa (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV.
Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Kategoria lokana: **/***
Naszym zdaniem:Świetna lokalizacja większości hoteli (nad morzem) daje możliwość relaksu po zwiedzaniu.
Wizy
Paszport/Dowód osobisty
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu lub dowodu osobistego, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na 10 dni roboczych przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

UWAGA:
Udział i realizacja imprezy może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu
Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:
- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii. - jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym na Korfu w Grecji, powrót autokarem (wg programu), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (9 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje za wyjątkiem 1 hotelu w Tiranie, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków i napojów do obiadokolacji, , opłaty klimatycznej 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - 115 EUR/os.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/pozegnanie-lata/zakwaterowanie-cfk
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.3

Ocena ogólna tej wycieczki

5.4
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.2
Transport
4.5
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
4.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.