Przygoda z szejkiem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.2 /6 ( 106 opinii )
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
7 Emiratów • Dubaj - największe i najdroższe budowle świata • Abu Zabi - stolica Emiratów i największy meczet • Emirat Szardża - perła zatoki • orientalne souki pełne złota • Ferrari World - Formuła 1 (fakultatywnie) • relaks nad Oceanem Indyjskim w Fudżajra • opcjonalnie tydzień wypoczynku w Emiratach Arabskich

Terminy i ceny wycieczki 25

3 271 zł
( za osobę / 8 dni )
4 036 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 20.03.2018

Dla 15 dni brak powrotu do: Warszawa.
Cena z powrotem do: Katowice

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 7

Royal Beach Fujairah
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Fujairah
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

Ibis Al Barsha
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+129 zł / za osobę 7 dni

4 /6 (1 opinia)
Dubai Grand
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+410 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie lub Katowice - Pyrzowice, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Emiratów Arabskich (lotnisko w Fudżajra lub Dubaj Al. Maktoum). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w emiracie Fudżajra. Zakwaterowanie, nocleg. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu wyruszymy na krótką wycieczkę wzdłuż brzegu Oceanu Indyjskiego. Zatrzymamy się przy najstarszym w kraju niewielkim meczecie Badiyah, a następnie dotrzemy do miasta Fudżajra, w którym zobaczymy pięknie położony na szczycie skały fort oraz Muzeum Emiratu Fudżajra. Dalej po drodze zatrzymamy się jeszcze na zdjęcia doliny Bitnah. Powrót do hotelu w Fudżajra, po południu czas wolny (trasa około 100 km) lub udział w górskiej eskapadzie: przejazd dżipami z napędem 4x4 w bezdroża gór Hadżar, krótki trekking do różnokolorowych źródeł, na koniec pokaz fakira, połykacza ognia i lokalne specjały z grilla. Cena około 70 USD.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym ***/ **** w ocenie organizatora (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe, wyposażone są w łazienki z wc, klimatyzację, często TV.
Do dyspozycji gości
Na terenie hotelu restauracja, bar, recepcja, sejf
Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7), wyżywienie: śniadania; obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 235 USD/os, płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok. 18 USD/pokój/objazd - płatne w hotelach) oraz przy wyborze drugiego tygodnia pobytu (taksa i depozyt) - wysokość taksy oraz depozytu uzależniona od hotelu; innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (4) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/przygoda-z-szejkiem/zakwaterowanie-zep
Depozyty w hotelach (dot. części pobytowej)
Wiele hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pobiera depozyt. Wysokość depozytu uzależniona jest od hotelu. O szczegółach dotyczących wysokości depozytów Klienci zostaną poinformowaniu na miejscu.
Informujemy ponadto, że dopuszczalne są następujące formy uiszczenia depozytu:
1 Blokada środków na karcie kredytowej, odblokowanie następuje przy wykwaterowaniu.
2 Płatność kartą płatniczą, środki zwrócone będą przy wykwaterowaniu w gotówce w walucie lokalnej. 3 Płatność gotówką w USD, EUR lub walucie lokalnej, zwrot przy wykwaterowaniu w walucie lokalnej.
 
 
 
5.2 Ocena ogólna tej wycieczki
5.0
Program wycieczki
5.3
Pilot
5.4
Transport
4.8
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
4.1
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.