Rajskie wakacje

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Tarisa Resort & SPA objazd Rajskie Wakacje
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.4 /6 ( 37 opinii )
Port Luis • ptak Dodo - symbol wyspy • siedmiokolorowa ziemia • turkusowe laguny • rafy koralowe • olbrzymie żółwie w parku Casela • Wiktoria Królewska • czynny wypoczynek, nurkowanie, wędkarstwo, parasailing • możliwość wyboru jednego z trzech hoteli na objeździe

Terminy i ceny wycieczki 18

Oferta niedostępna w terminie 02.11.2017
Oferta niedostępna
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady . Bezpośredni przelot na Mauritius.

Dzień 2

Przylot na Mauritius, transfer do hotelu. Zakwaterowanie zgodne z rozpoczęciem doby hotelowej. Dzień wolny na odpoczynek i aklimatyzację. Wakacje na Mauritiusie to doskonały pomysł na spędzenie europejskiej zimy w ciepłym, przyjemnym klimacie. Wyspa ma naprawdę wiele do zaoferowania. Oprócz cudownych plaż z jasnym, mięciutkim piaskiem i turkusową wodą zobaczymy śliczne rafy koralowe, tropikalne rośliny, ciekawe zwierzęta i liczne osobliwości przyrody, jak chociażby siedmiokolorową ziemię w okolicach wzgórza Chamarel. Wieczorem obiadokolacja.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel położony jest w Mont Choisy, wzdłuż północnego wybrzeża Mauritiusu, gdzie znajduje się jedna z najbardziej uroczych, piaszczystych plaż na wyspie. W odległości 5 km od hotelu znajduje się najbardziej turystyczna miejscowość wyspy – Grand Bay, z licznymi kawiarniami, restauracjami, sklepami i rozrywkami.
Pokoje 2-osobowe (możliwość 1 dostawki), z łazienką. Pokoje posiadają taras lub balkon, oraz skierowane są w stronę plaży. Wyposażone są w TV-sat, telefon, sejf, indywidualnie sterowaną klimatyzację, akcesoria do zaparzania kawy i herbaty, suszarkę do włosów. Kategoria lokalna ***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym Arke Fly na Mauritius, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym hotelu (w zależności od wybranego terminu - 10 lub 11 dób hotelowych, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok. 150 EUR/os.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/rajskie-wakacje/tarisa-resort-and-spa-objazd-rajskie-wakacje
 
 
 
5.4

Ocena ogólna tej wycieczki

5.4
Program wycieczki
5.8
Pilot
5.5
Transport
5.4
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
3.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.