Samos, Patmos, Mykonos i Santorini – po obu stronach Morza Egejskiego

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Samos - legendarna wyspa Hery i Pitagorasa • rejs na Patmos - Grota Apokalipsy • wiatraki na Mykonos • Santorini - królowa Cyklad • dla chętnych dodatkowy tydzień pobytu na Kos

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Przylot na Kos. Spotkanie z pilotem, następnie transfer do hotelu. Czas na odpoczynek, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Kos – spacer po uroczej starówce, gdzie zobaczymy m.in. XIV-wieczną twierdzę Joannitów i ponad 700-letni platan, zwany drzewem Hippokratesa. Jest to jeden z najstarszych platanów w Europie. Po południu zaokrętowanie na prom płynący na wyspę Samos, po przypłynięciu wieczorne zwiedzanie stolicy wyspy Samos Town (Vathi), położonej we wschodniej części wyspy wraz z dzielnicą Ano Vathi z tradycyjnymi białymi domami pokrytymi czerwoną dachówką i licznymi kościołami. Następnie transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - położone są z reguły poza centrami miast, część hoteli z basenem (7 noclegów). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją.
Do dyspozycji gości
w hotelu recepcja, restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Kos, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania (7), opiekę pilota, ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR (płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet), nie obejmuje dodatkowych posiłków (10-12 EUR/1 posiłek) i napoi, innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 30.09.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.