Sri Lanka - Smak Herbaty z Cynamonem

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.2 /6 ( 34 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Sierociniec dla słoni • rafting na rzece Kelani • safari w Parku Narodowym Yala i Minneriya • skalna forteca Sigiriya • plantacja i fabryka herbaty • wodospad Ravana

Terminy i ceny wycieczki 13

4 991 zł
( za osobę / 7 dni + 5 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 04.11.2017

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 19

Paradise Beach Hotel
Sri Lanka
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 5 dni

Suriya Luxury Resort
Sri Lanka
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+29 zł / za osobę 5 dni

6 /6 (1 opinia)
Ranweli Holiday Village
Sri Lanka
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU
+79 zł / za osobę 5 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.Wylot z Warszawy. Międzylądowanie techniczne w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu).

Dzień 2

Przylot do Colombo, odprawa paszportowo-wizowa i spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu na śniadanie i odpoczynek po podróży. Następnie udamy się na zwiedzanie Colombo – barwnej metropolii, w której przeplatają się ślady kolonialnej przeszłości z wielkomiejskim gwarem i nowoczesnością. Zobaczymy m.in.: świątynię buddyjską, kościół Wolvendhal (zabytek z okresu panowania Holendrów), ratusz, Ogrody Cynamonowe – ekskluzywne przedmieścia, gdzie w pięknych pokolonialnych willach mieszczą się liczne ambasady i elitarne szkoły, Bandaranaike Memorial International Conference Hall - prezent dla Sri Lanki od Ludowej Republiki Chin, a także replikę posągu Buddy Aukana „zjadającego słońce”. Powrót do hotelu, obiadokolacja. (Trasa ok. 80 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
W części objazdowej (6 rozpoczętych dób hotelowych), zakwaterowanie w hotelach o standardzie odpowiadającym **/ *** w ocenie organizatora. Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, w większości hoteli także basen i Internet. W części pobytowej (5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych), zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Pobyt na Sri Lance”.
Wizy
Wiza lankijska:Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, 6 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu, 6 śniadań, 5 obiadokolacji, 5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu pobytowym, wyżywienie jak w opisie hotelu, transfery klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas wypoczynku, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 225 USD, płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD), przejażdżka na słoniu (ok. 40 USD) safari w Parku Narodowym Minneriya (ok. 70 USD). Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 20.02.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sri-lanka-smak-herbaty-z-cynamonem/zakwaterowanie-sln
 
 
 
5.2 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.0
Transport
5.1
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.