Sylwester w Mediolanie Comfort

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.8 /6 ( 4 opinii )
SYLWESTER W MEDIOLANIE AUTOKAREM - COMFORT 6 dni „Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci, Muzeum sztuki Brera, Katedra Mediolańska, Zabawa sylwestrowa na ulicach miasta, Sirmione - Jezioro Garda, Słynny Trójkąt Mody, Wenecja - Perła Adriatyku

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12.

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze planowane są krótkie postoje. Późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2 - 30.12.

Śniadanie i przyjazd do Mediolanu. Dzień rozpoczniemy wizytą na Placu Katedralnym, gdzie znajduje się wspaniała gotycka Katedra zwana „poematem w marmurze”. Następnie przejdziemy Galerią Vittorio Emanuele II – eleganckim wielopiętrowym pasażem, który poprowadzi nas do najsłynniejszej opery świata – La Scali. Zwiedzanie miasta zakończymy wizytą przy Castello Sforzesco – imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovica Sforzy, gdzie będziemy podziwiać słynne niedokończone ostatnie dzieło Michała Anioła – Pieta Rondanini. Przyjazd do hotelu w ok. Mediolanu na nocleg. (Trasa ok. 350 km).

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele *** stylowe, położone w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 5 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/ Udine (2), Bergamo lub okolice (3).
Do dyspozycji gości
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto: telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu *** (5 rozpoczętych dób hotelowych), 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 15 EUR - płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej. Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 15.07.2018 r. i mogą ulec zmianie. KOLACJA SYLWESTROWA Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sylwester-w-mediolanie-comfort/zakwaterowanie-smz
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
 Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
 
 
 
5.8

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
5.8
Pilot
5.8
Transport
5.1
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon