Sylwester w Pradze

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 6 opinii )
• Słynny Most Karola • Hrad - Zamek Królewski • Mała Strana • Dla chętnych zabawa sylwestrowa w hotelu • Przejazd do Pragi w trakcie dnia •

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1 - 30.12.

Wyjazd z Polski wg rozkładu Europa Środkowa dla wygodnych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicach Pragi (Kralupy), zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2 - 31.12.

Po śniadaniu wyjazd do Pragi na zwiedzanie stolicy Republiki Czeskiej. Zobaczymy Vaclawskie Namesti – piękną aleję z ciekawą zabudową secesyjną. Starymi uliczkami dotrzemy do Rynku Staromiejskiego: przepiękne kamienice, Ratusz, Kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa oraz kościół św. Mikołaja. Następnie przejście przez dzielnicę Żydowską Josefov: Staro-nowa Synagoga, zbudowana w XIII w., Synagoga Wysoka oraz cmentarz, będące śladami dawnego getta żydowskiego. Dla chętnych obiadokolacja w restauracji w centrum (dodatkowo płatna), czas wolny. Powrót do hotelu i przygotowanie do zabawy sylwestrowej w restauracji hotelowej (dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową), dla pozostałych osób transfer w okolice Rynku Starego Miasta lub Placu Wacława, gdzie zwyczajowo organizowany jest plenerowy wieczór sylwestrowy. UWAGA: W noc sylwestrową, w Pradze obowiązuje na ulicach zakaz spożywania alkoholu w opakowaniach szklanych. Wspólny powrót do hotelu (ok. 2:00 nad ranem).

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel Sport **+ (Kralupy) kategorii turystycznej (lub podobny)- położony jest około 20 km od Pragi w Kralupach. W pobliżu hotelu stacja kolejki podmiejskiej (dojazd do centrum Pragi zajmuje ok. 20 minut). Uwaga! Hotel może zostać zmieniony na hotel **/*** położony poza Pragą. Warunki pobytu (pokoje) jak powyżej.
Do dyspozycji gości
recepcja i bar.
Pokoje
2-osobowe z łazienką i WC. W każdym pokoju TV-sat i telefon.
Wyżywienie
śniadania w formie bufetu.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania typu bufet, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, tour guide system - ok. 72 EUR/os. (płatne obowiązkowo na miejscu), taksy klimatycznej - 5 EUR/os. (płane obowiązkowo na miejscu). Fakultatywnie: 2 obiadokolacje w restauracjach - ok. 36 EUR/os., rejs statkiem po Wełtawie wraz z obiadokolacją - ok. 36 EUR/os. Za dodatkową dopłatą kolacja sylwestrowa.
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w restauracji hotelowej (w hotelu Sport) w godzinach 20.00-02.00. Drink powitalny, zimne przystawki, sałatki, dania na gorąco, ciasto. Napoje: ½ l wina lub 2 kufle piwa na osobę lub drink z Becherowki/Wódki, kawa lub herbata, lampka wina musującego o północy a także zupa czosnkowa i gulasz. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo 20:00 – 23:30, po północy muzyka elektroniczna (DJ), miejsce do tańca.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sylwester-w-pradze/zakwaterowanie-spr
 
 
 
4.8

Ocena ogólna tej wycieczki

5.3
Program wycieczki
5.3
Pilot
4.5
Transport
3.8
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
3.9
Intensywność programu
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon