Sylwester w Rzymie Lotniczy

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 8 opinii ) Last minute
Tylko teraz - EGZOTYKA Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Sylwester w Rzymie samolotem 4 dni Antyczne Koloseum i Forum Romanum, Fontanna di Trevi i słynne schody hiszpańskie, Rezerwacja do Muzeów Watykańskich, Watykan i papieskie Urbi et Orbi, kolacja sylwestrowa w restauracji

Terminy i ceny wycieczki 1

2 220 zł
2 070 zł
( za osobę / 4 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 30.12.

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Wylot z Warszawy, przylot do Rzymu, transfer do hotelu, czas wolny i obiadokolacja w hotelu. (Trasa ok. 60 km).

Dzień 2 - 31.12.

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Rzymu (przejazdy komunikacją miejską). Zwiedzanie rozpoczniemy od Muzeów Watykańskich (jedno z największych zbiorów sztuki na świecie z eksponatami od antyku po wiek dwudziesty) oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła. Kolejno zwiedzanie Bazyliki św. Piotra, szczególnej uwadze polecamy Pietę Michała Anioła - wspaniały baldachim wykonany przez Berniniego oraz posąg św. Piotra. W programie także wizyta przy grobie św. Jana Pawła II. Zwiedzanie zakończymy na Watykanie wizytą w Bazylice św. Piotra. W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu (dot. osób, które wykupiły taką opcję). Czas wolny, a następnie powrót do hotelu. Czas na przygotowanie się do kolacji sylwestrowej (dodatkowo płatna, początek ok. godz. 21:00).

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel *** - stylowy, położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych Rzymu.
Do dyspozycji gości
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Rzymu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu *** (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 130 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 24 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 25.07.2018 r. i mogą ulec zmianie. Kolacja Sylwestrowa: zorganizowana w tradycyjnej włoskiej restauracji. Menu: aperitif, zimne i ciepłe przekąski, 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Butelka wody mineralnej i 0,5 litra wina na osobę. O północy lampka wina musującego. Po północy ciepła przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sylwester-w-rzymie-lotniczy/zakwaterowanie-srw
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
4.8

Ocena ogólna tej wycieczki

4.5
Program wycieczki
4.3
Pilot
5.1
Transport
4.4
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
3.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.