Sylwester w Tyrolu - Innsbruck

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Innsbruck - nieformalna stolica Alp i Tyrolu • Salzburg – miasto Mozarta • uzdrowisko Bad Ischl • alpejskie widoki • Svarowski - kryształowa twórczość • regionalne potrawy • spektakl sztucznych ogni na przywitanie Nowego Roku • Twierdza Kufstein - imponujący bastion • Aqua Dome - kąpiele termalne w najpiękniejszej alpejskiej termie • Alpenzoo najwyżej położone zoo w Europie • olimpijska Skocznia Bergisel • Dach Innsbrucka - wjazd kolejką Seegrube • Wieczór tyrolski na do widzenia •

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1 29.12.

Wyjazd z Polski według rozkładu Europa Południowa dla wygodnych. Po drodze planowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu ok. godz. 22.00. Zakwaterowanie i nocleg w rejonie Salzburga. Trasa od granic Polski ok. 650 km.

Dzień 2 30.12.

Po śniadaniu wykwaterowanie. Zwiedzanie „Ziemi Salzburskiej”- regionu położonego w Alpach, słynącego z pięknych tras widokowych i krystalicznie czystych jezior z perełką jaką jest Jezioro Księżycowe (Mondsee). Zajrzymy na trasie do Bad Ischl uzdrowiskowej miejscowości, gdzie w 1853 roku spotkali i zakochali się cesarz Franciszek Józef i jego przyszła małżonka Elżbieta Bawarska. Spacer po starówce, a następnie przejazd malowniczą trasą wzdłuż jezior Wolfgangsee do St.Gilgen, gdzie będzie czas na krótką przerwę. Dalej pojedziemy trasą wzdłuż romantycznego i dzikiego Jeziora Fuschl do Salzburga. Zwiedzanie miasta, jednego z najpiękniejszych w Austrii. Podczas spaceru uliczkami Starego Miasta, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, zobaczymy m.in. Katedrę św. Ruperta, wybudowaną w stylu barokowym, w której ochrzczony został Wolfgang Amadeusz Mozart oraz słynną ulicę Getreidegasse. Podziwiać będziemy jedne z najpiękniejszych ogrodów świata - Mirabell, założone w XVII w., przy pałacu o tej samej nazwie. Panoramę miasta obejrzymy z twierdzy Hohensalzburg, jednego z najważniejszych zabytków Austrii. Dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna ok. 30 EUR). Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Innsbrucka. (Trasa ok. 190 km).

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/Gasthofy *** klasy turystycznej położone na peryferiach miast (20-30 km od centrum): Monachium (1), Innsbruck (3).
Do dyspozycji gości
recepcja i bar.
Pokoje
Funkcjonalnie urządzone, 2-osobowe (na życzenie z dostawką), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat.
Wyżywienie
śniadania typu bufet.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, bar, video i WC), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe w rejonie Salzburga - 1, w okolicy Innsbrucka - 3), 4 śniadania, program turystyczny j. w., ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, Assistance i bagaż), opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: usługi lokalnych przewodników, Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup), biletów wstępów - ok. 165 EUR płatne obligatoryjnie u pilota na miejscu, podatków turystycznych (łącznie dodatkowo ok. 9 EUR/os. - płatne bezpośrednio w hotelach). Dodatkowe atrakcje fakultatywne płatne zgodnie z informacją w programie. Istnieje możliwość dopłaty do 2 obiadokolacji (Dzień 1. i 4.).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon