Symbole Egiptu - Nil i Piramidy

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 154 opinii )
Rejs komfortowym statkiem po Nilu • Luksor - starożytne Teby • imponujący Karnak • świątynia bogini Izydy na wyspie File • świątynia Horusa w Edfu i Sobka w Kom Ombo • Muzeum Egipskie w Kairze • Giza - wspaniałe piramidy i Sfinks • za dopłatą wypoczynek w słonecznej Hurghdzie

Terminy i ceny wycieczki 36

Oferta niedostępna w terminie 04.06.2015
Oferta niedostępna
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow Tours na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot do Hurghady w Egipcie. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na http://r.pl/rozklady. Po odprawie paszportowo-celnej transfer do hotelu (3*** Empire lub podobny lub za dopłatą np.Magic Beach ****). Czas na odpoczynek po podróży. Kolacja.

Dzień 2

Śniadanie. Przed południem spotkanie organizacyjne. Następnie czas wolny na wypoczynek i aklimatyzację. Wieczorem kolacja w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** o średnim standardzie, 7 rozpoczętych dób hotelowych. W Hurghadzie 3 rozpoczęte doby hotelowe (2 na początku i 1 na końcu wycieczki) w hotelu Empire3* lub podobnym, albo za dopłatą 4* Grand; 1 nocleg w pociągu sypialnym z Asuanu do Kairu.
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat.
Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja oraz bar.
Wyżywienie: śniadania oraz lunche lub kolacje (wg. opisu w programie).

Rejs po Nilu statkiem **** - (3 rozpoczęte doby hotelowe).
Kabiny: wygodne i klimatyzowane, 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienką i wc.
Do dyspozycji gości: restauracja, bar, mały basen oraz leżaki.
Wyżywienie: śniadania, lunche i kolacje. Za dopłatą wersja All Inclusive na statku: w tym lokalne napoje alkoholowe (piwo, wino) i bezalkoholowe (soki, woda, napoje gazowane) serwowane w głównym barze, najczęściej od 10.00 - 22.00.
Uwaga!!! Napoje podawane są w plastikowych kubkach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Hurghady, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych: 3 rozpoczęte doby hotelowe w Hurghadzie (2 na początku i 1 na końcu wycieczki), 1 rozpoczęta doba hotelowa w pociągu sypialnym z Asuanu do Kairu, 3 rozpoczęte doby hotelowe na statku. Wyżywienie: śniadania i kolacje w hotelach oraz śniadania, obiady i kolacje na statku; transfery klimatyzowanym autokarem, nocny pociąg sypialny z Asuanu do Kairu (kolacja i śniadanie w pociągu; przedziały tylko 2 os.), obsługa polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opieka polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant standard (KL, NNW i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej (płatna na lotnisku ok. 25 USD), dewizowej części na realizację programu: kosztów biletów wstępu, usług lokalnych przewodników, bagażowych, kierowców itp. (ok. 195 USD płatne obligatoryjnie na miejscu), napojów do obiadokolacji oraz wycieczek fakultatywnych (ceny w programie).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/symbole-egiptu-nil-i-piramidy/zakwaterowanie-egk

Komunikaty MSZ
Aktualne przepisy wjazdowe i informacje znajdą Państwo na stronie: http://polakzagranica.msz.gov.pl
 
 
 
5.3

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.0
Transport
5.1
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.9
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.