Allepey, Kerala

Sri Meenakshi, Maduraj

Goa

Tamil Nadu

Goa

Ośrodek medytacyjny, Pondicherry

Ziarna kardamonu

Świątynia Kajlasanatha, Kanchipuram

Mahabalipuram

Madurai

Świątynia Brihadeshwara, Thanjavur

Bom Jesus, Margao

Gingee Fort, Tamil Nadu

Świątynia indyjska, Ponda

Goa

Tamil Nadu i Kerala - coś dla ducha, coś dla ciała z wypoczynkiem na Goa

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Zabytki Starego Goa * Święte Kanchipuram i Mahabalipuran • kolonialne Pondicherry • Thanjavur – dawna stolica imperium • Allepey – rejs po rozlewiskach zielonej Kerali • wielokulturowe Cochin

Terminy i ceny wycieczki 10

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 19

Goa Villagio Resort
Indie
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 4 dni

Santana Beach Resort
Indie
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  0 zł / za osobę 4 dni

5.1 /6 (5 opinii)
Longuinhos Beach Resort
Indie, Colva
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +30 zł / za osobę 4 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop) na trasie Warszawa-Goa. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Dzień 2

Przylot na Goa, po odprawie wizowo-paszportowej transfer do hotelu w okolicy Dabolim. Zakwaterowanie w hotelu, wolne przedpołudnie na odpoczynek po podróży. Po południu zobaczymy pozostałości dawnej stolicy Goa, nazywanej drugą Lizboną, gdzie znajduje się między innymi słynna bazylika Bom Jesus, kościół Św. Kajetana i łuk wicekróla, przez który niegdyś wchodziło się do dawnego miasta. Będzie to także okazja, aby zobaczyć indyjskie świątynie znajdujące się w okolicach miasta Ponda. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. (Trasa ok. 50 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa. Hotele *** wg kategorii lokalnej. 7 rozpoczętych dób hotelowych w: Goa (1), Mahaballipuram (2), Pondicherry (1), Thanjavur (1), Peryiar (1), Cochin (1). Pokoje: łazienka (prysznic, wc), możliwa dostawka, klimatyzacja i/lub wiatrak przysufitowy. Wyżywienie według programu imprezy. Część pobytowa. 3 lub 4 rozpoczęte doby hotelowe. Zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Wypoczynek Indie Goa”. Opisy hoteli w katalogu i systemie rezerwacyjnym R.pl.
Wizy
Wiza. Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 249 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 365 dni i uprawnia do wielokrotnego przekroczenia granicy (jeden pobyt nie może przekroczyć 90 dni). O szczegóły związane z wizowaniem zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta, u którego dokonywałeś rezerwację. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (non stop) na trasie Warszawa - Goa - Warszawa, przeloty wewnętrzne na trasie Goa – Chennai i Chennai – Goa, opłaty lotniskowe, 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, wyżywienie wg programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota, program turystyczny jw., 1 butelka wody/os./dzień (wyłącznie w części objazdowej) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 210 USD/os., płatne pilotowi jako pakiet), a także wydatków własnych, dodatkowych posiłków, napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.) oraz wycieczek lokalnych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.
Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2006 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki. Limity bagażu na przelotach wewnętrzny wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 7 kg (bagaż wewnętrzny).

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Indiach! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon