U podnóża Himalajów

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.5 /6 ( 22 opinii )
Katmandu i Dach Świata • newarskie miasta i wioski – Bhaktapur, Nagarkot • Patan – Miasto Piękna • Pokhara • Mały Tybet • safari w Parku Narodowym Chitwan • niebosiężne Himalaje

Terminy i ceny wycieczki 7

Oferta niedostępna w terminie 16.10.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Katmandu, z przesiadką. Wylot z Warszawy, przesiadka w jednym z portów międzynarodowych. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Dzień 2

Przylot do Katmandu. Po przylocie i formalnościach wizowo-paszportowych przejazd do Bhaktapur, zwanego również Bhadgaon (miasto wyznawców), trzeciego co do wielkości leżącego w Dolinie Katmandu newarskiego miasta. Bhaktapur znajduje się ok. 14 km od stolicy Nepalu i położone jest na wysokości ok. 1400 m n.p.m. Zostało założone w IX w. i do dziś odznacza się drewniano-ceglaną architekturą średniowiecza. Podczas spaceru po mieście zobaczymy Durbar Square – główny plac miasta, na którym znajduje się Pałac 55 Okien wybudowany za czasów króla Bhupatendra Malla, świątynię Nyatapola – wspaniałą pięciokondygnacyjną świątynię w stylu architektonicznym Pagody, poświęconą Siddhi oraz Lakszmi – dwóm żeńskim bóstwom kojarzonym ze szczęściem i dobrobytem. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Bhaktapur. (Trasa ok. 20 km, wysokość ok. 1400 m n.p.m.).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w hotele *** wg kategorii lokalnej i lodgach. 8 rozpoczętych dób hotelowych: Bhaktapur (1), Nagarkot (1), Pokhara (2), Chitwan (2), Katmandu (2). Pokoje: brak możliwości dostawek. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, 2 lunche.
Wizy
Wiza nepalska. Do wizy nepalskiej (wyrabiana na lotnisku w Katmandu) potrzebne jest 1 kolorowe zdjęcie, cena ok. 25 USD. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Katmandu - Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, 8 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach i lodgach, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/ os./ dzień oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
 Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 195 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Nepalu (ok. 25 USD), opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD), wycieczek lokalnych i kolacji sylwestrowej.
Wycieczki lokalne: lot nad Himalajami (ok. 270 USD), zapalanie szczytów (ok. 20 USD). Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.04.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/u-podnoza-himalajow/zakwaterowanie-inn
 
 
 
5.5 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.7
Pilot
4.9
Transport
4.8
Zakwaterowanie
4.9
Wyżywienie
4.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.