W krainie tysiąca pagód

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.3 /6 ( 18 opinii )
Bangkok i Szmaragdowy Budda • Mandalay i Amarapura • miasto nieśmiertelności - Yangon i świątynia Shwedagon • Bagan i wulkaniczna góra Popa • magiczne jezioro Inle • rajskie plaże Ngwesaung

Terminy i ceny wycieczki 9

Oferta niedostępna w terminie 25.02.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) do Bangkoku.

Dzień 2

Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja powitalna w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - należy jednak pamiętać, że w Birmie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich (w Tajlandii i Birmie nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Hotele pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki).
Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej anapy).
Część pobytowa
Hotele standard odpowiadający minimum **** - zakwaterowanie w hotelu Aureum Palace Resort (lokalna kat. 5*) w Ngwesaung lub podobnym. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Do dyspozycji gości
w hotelach recepcja, restauracja, z reguły bar
Wizy
Poniżej najważniejsze szczegóły dotyczące wizowania:
Instrukcja uzupełniania wniosku:
1. Należy wejść w edycję rezerwacji i kliknąć przycisk „otwórz wniosek wizowy”
2. Uzupełnić wszystkie pola w panelu wizowym.
Wniosek można edytować dowolną ilość razy do czasu aż zostanie on potwierdzony. Po
potwierdzeniu nie ma możliwości edycji wniosku i wszelkie zmiany/korekty będą wiązały
się z koniecznością ponownego zawizowania i opłacenia nowej wizy.
W przypadku braku uzupełnionych danych lub niepotwierdzenia wniosku na Travelli 7 dni roboczych przed wylotem, usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie.
3. Po potwierdzaniu panelu wizowego na adres wizy@R.pl należy przesłać mail zawierający w tytule kod wycieczki, datę wylotu oraz nazwisko klienta (np. TAB1105 - KOWALSKI) skan paszportu oraz skan zdjęcia o następujących parametrach:
1. KOLOROWY SKAN PASZPORTU (RZUTU CAŁOŚCI PASZPORTU ZAWIERAJĄCEGO STRONĘ Z DANYMI OSOBOWYMI):
a. W FORMACIE JPG
b. WYSOKIEJ JAKOŚCI/ROZDZIELCZOŚCI
2. KOLOROWY SKAN ZDJĘCIA PASZPORTOWEGO (ENFACE, JASNE TŁO, ZAMKNIĘTE USTA, BEZ OKLUARÓW):
a. W FORMACIE JPG
b. 4.6 CM (wysokość) NA 3.8 CM (szerokość).
W przypadku jeżeli powyższe skany nie zostaną przesłane na adres wizy @R.pl na 7 dni roboczych przed wylotem usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie.
5. Przed ostatecznym potwierdzeniem wniosku, należy upewnić się że wszystkie dane w panelu są DOKŁADNIE TAKIE SAME JAK W PASZPORCIE. Prosimy o zwrócenie uwagi na podwójne imiona oraz nazwiska w dokumentach!
6. W celu sprawdzenia czy wniosek został potwierdzony, należy upewnić się czy mają Państwo możliwość edycji owego wniosku. Brak możliwości edycji oznacza, że wniosek został prawidłowo potwierdzony i wszystko przebiegło pomyślnie.
Jednocześnie informujemy, że koszt pośrednictwa w uzyskaniu wizy przez Rainbow wynosi 300 zł/osobę.
Uwaga: Klienci posługujący się paszportami innymi niż polskie, zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych w ofercie dotyczą obywateli polskich.
Uwaga: Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu! W innym przypadku przekroczenie granicy oraz wyrobienie wizy nie będzie możliwe.
W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 22 290 43 87 lub mailowy: wizy@r.pl
Dział Wiz pracuje: pn. - pt. w godzinach 10.00 - 18.00.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa, przelot lokalnymi liniami na trasie Bangkok - Mandalay, Heho - Rangun oraz Rangun - Bangkok, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie wg programu (14 śniadań, 3 lunche i 7 kolacji), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego etc. (łącznie ok. 220 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków, wycieczek lokalnych oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy birmańskiej. Obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe (300 zł) została doliczona do rezerwacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/w-krainie-tysiaca-pagod/zakwaterowanie-tab
Przelot:
Komfortowy samolot Dreamliner LOT (rejs non stop) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy - 25 kg. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).Waluta: Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.). Zarówno dolary, czy też euro muszą być w idealnym stanie – banknoty nie mogą być zniszczone, naddarte, zagięte, pobrudzone, itp. W przeciwnym wypadku nie będzie możliwa ich wymiana na lokalną walutę w Birmie (kiaty).
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
5.7
Pilot
4.4
Transport
4.6
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
3.9
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.