W rytmie mora, mora

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
3.9 /6 ( 19 opinii )
Madagaskar - czerwona wyspa• Antananarywa • Andasibe - kraina Indris • największe kameleony świata • aleje olbrzymich baobabów • Park Isalo - dom lemura katta, sifaka i lemura brązowego • WAKACJE NA MAURITIUSIE LUB OBJAZD "MAURITIUS - RAJSKIE WAKACJE" • Podobna wycieczka: Rytm mora, mora w dużo niższej cenie!

Terminy i ceny wycieczki 10

Oferta niedostępna w terminie 23.01.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady . Bezpośredni przelot do Antananarywy. Zakwaterowanie w hotelu, lekka kolacja.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd w kierunku południowym do Antsirabe przez typowy krajobraz gór i wschodnio-malgaski, bujny las deszczowy. W gęstym lesie znalazło schronienie wiele gatunków endemicznych i zagrożonych wyginięciem. Miasto Antsirabe ze względu na dużą ilość i różnorodność ryksz nazywane jest również malgaską stolicą ryksz. W trakcie zwiedzania możliwość przejażdżki słynnym „puss puss”, rykszą ciągniętą przez człowieka (nie wliczone w cenę). Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Ranomafana. (Trasa ok. 390 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/Logde o standardzie **/*** - (7 rozpoczętych dób hotelowych). Lodge położone na terenach lub w pobliżu parków narodowych (możliwe zakwaterowanie w lodgach namiotowych).
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje. Hotele na objeździe nie mają klasyfikacji turystycznej. Pokoje wyposażone są w podstawowe wygody: łazienkę, czystej wypranej pościeli, świeżych ręczników, mydła, papieru toaletowego, toalety (kompaktu) w stylu europejskim.
Wizy
Wiza na Madagaskar
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy i musi posiadać minimum jedną wolną stronę.Wyrobienie wizy na okres 30 dni kosztuje ok 25 EUR. Wyrabia się ją po przylocie na lotnisku w Antananarywie.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym do Antananarywy i do Warszawy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach, 14 rozpoczętych dób hotelowych (7 na Madagaskarze i 7 na Mauritiusie), wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje na Madagaskarze, wyżywienie na Mauritiusie zgodnie z wybranym hotelem pobytowym), przelot miedzynarodowy Madagaskar-Mauritius, transfery autokarem, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztu wizy (ok 25 EUR), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu i napiwki płatne pilotowi jako pakiet ok. 200 EUR), dodatkowych posiłków i napoi, wycieczek lokalnych.
UWAGA! Przy wyborze na przedłużeniu hoteli z dopiskiem "objazd Rajskie Wakacje" cena nie obejmuje również biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów etc. na Mauritiusie (łącznie bilety wstępu i napiwki płatne pilotowi jako pakiet ok. 150 EUR). Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.03.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 3.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/w-rytmie-mora-mora/zakwaterowanie-mam
 
 
 
3.9 Ocena ogólna tej wycieczki
4.2
Program wycieczki
4.8
Pilot
3.1
Transport
4.2
Zakwaterowanie
4.3
Wyżywienie
4.5
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.