W rytmie mora, mora

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.3 /6 ( 30 opinii )
Madagaskar - czerwona wyspa• Antananarywa • Andasibe - kraina Indris • największe kameleony świata • baobaby • Park Isalo - dom lemura katta, sifaka i lemura brązowego • WAKACJE NA MAURITIUSIE

Terminy i ceny wycieczki 17

Oferta niedostępna w terminie 02.11.2017
Oferta niedostępna
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady . Przelot do Antananarywy z przesiadką w jednym z portów europejskich. Zakwaterowanie w hotelu, lekka kolacja.

Dzień 2

Wczesny wyjazd (pakiety śniadaniowe) w kierunku południowym do Antsirabe przez typowy krajobraz gór i wschodnio-malgaski, bujny las deszczowy. Po drodze mijać będziemy wioski z typowymi trano gasy – domami lokalnej ludności charakterystycznymi dla centralnej części wyspy, położonymi wśród licznych, malowniczych pól ryżowych, kaskadowo ułożonych na zboczach. Miasto Antsirabe jest znane jako najchłodniejsze miejsce na Madagaskarze. Nazywane jest malgaskim Vichy, ze względu na znajdujące się tam wody termalne. Zobaczymy Kolumnę Niepodległości, kolonialny dworzec kolejowy, skąd niegdyś wyjeżdżał słynny viko-viko wynalazek firmy Micheline (krzyżówka autobusu z pociągiem). Ze względu na dużą ilość i różnorodność ryksz znane jest również jako malgaską stolicą ryksz. W trakcie zwiedzania możliwość przejażdżki słynnym „puss puss”, rykszą ciągniętą przez człowieka. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Ranomafana. (Trasa ok. 390 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/Logde o standardzie **/*** - (7 rozpoczętych dób hotelowych). Lodge położone na terenach lub w pobliżu parków narodowych (możliwe zakwaterowanie w lodgach namiotowych).
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje. Hotele na objeździe nie mają klasyfikacji turystycznej. Pokoje wyposażone są w podstawowe wygody: łazienkę, czystej wypranej pościeli, świeżych ręczników, mydła, papieru toaletowego, toalety (kompaktu) w stylu europejskim.
Wizy
Wiza na Madagaskar
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy i musi posiadać minimum jedną wolną stronę.Wyrobienie wizy na okres 30 dni kosztuje ok 25 EUR. Wyrabia się ją po przylocie na lotnisku w Antananarywie.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Antananarywy i do Warszawy (z przesiadką w jednym z portów europejskich), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach, 14 rozpoczętych dób hotelowych (7 na Madagaskarze i 7 na Mauritiusie), wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje na Madagaskarze, wyżywienie na Mauritiusie zgodnie z wybranym hotelem pobytowym), przelot miedzynarodowy Madagaskar-Mauritius, transfery busem, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztu wizy (ok 25 EUR/os), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu i napiwki płatne pilotowi jako pakiet ok. 200 EUR/os), dodatkowych posiłków i napoi, wycieczek lokalnych. Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.03.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/w-rytmie-mora-mora/zakwaterowanie-mam
 
 
 
4.3

Ocena ogólna tej wycieczki

4.4
Program wycieczki
4.8
Pilot
3.4
Transport
4.2
Zakwaterowanie
4.4
Wyżywienie
4.7
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.