Santorini

Port, Pireus

Akrotiri, Santorini

Partenon, Ateny

Tirasia

Paros

Gorące źródła, Santorini

Wakacje po pięćdziesiątce - Cyklady

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Santorini • Grecja - jak z pocztówek • Fira - fascynujące widoki na kalderę • zachód słońca w Oia • Naxos - zamek i stare miasto • Ateny i wspaniały Akropol • wieczór grecki i obiadokolacje w cenie

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Aten samolotem rejsowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Spotkanie z pilotem, transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. W przypadku późnego przylotu obiadokolacja będzie serwowana w formie zimnego talerza.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Aten: wzgórze Akropolu z Partenonem, Erechtejonem i monumentalnymi Propylejami oraz Narodowe Muzeum Archeologiczne. Następnie przejdziemy na starożytną agorę, która począwszy od VI w p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego obejrzymy słynną świątynię Hefajstosa i portyk kolumnowy Attalosa. Podczas objazdu miasta zobaczymy zmianę warty pod Parlamentem, Stadion Panatenajski, Świątynię Zeusa Olimpijskiego, następnie udamy się na spacer po Place - niegdyś najstarszej dzielnicy rzemieślniczej, a dzisiaj najbardziej romantycznej i kolorowej części stolicy Grecji. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Po chwili odpoczynku wspólnie udamy się na wieczór grecki (podczas wieczoru serwowane będą potrawy kuchni greckiej oraz wino). Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 30 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Stoki
Hotele *** - położone są zwykle poza centrami miast. Pokoje: wygodnie urządzone, 2 - osobowe, wszystkie z łazienkami i wc. Do dyspozycji gościu: w hotelu z reguły restauracja i bar. Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje z lampką wina (w postaci bufetu lub serwowane, w zależności od hotelu). Kategoria lokalna: B, C.  Przykładowe hotele podczas objazdu:
- Ateny: hotel Dorian Inn - https://www.dorianinnhotel.com/
- Santorini: hotel Areti - http://aretihotel.com.gr/- Naxos: hotel Coronis - http://www.hotel-coronis.gr/
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Aten, powrót samolotem czarterowym z Santorini, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, transfery hotel - port - hotel, przeprawy promowe, zakwaterowanie (2 rozpoczęte doby hotelowe w Atenach, 3 rozpoczęte doby hotelowe na Santorini, 1 rozpoczęta doba hotelowa na Naxos, śniadania i obiadokolacje (z lampką wina),  opiekę polskiego pilota/rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i przewodników, podatku turystycznego, wycieczek fakultatywnych, indywidualnego zwiedzania wysp, pozostałych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie wynosi ok. 157 EUR/os. + ok. 5 EUR/os za podatek turystyczny.
 
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.