Wietnam, Junnan i Syczuan - Zaginiona Shangri-La

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Hanoi i niesamowita zatoka Ha Long • tarasowe pola doliny Sa Pa • krasowe formacje Kamiennego Lasu • mityczna Shangri-La • Instytut Badawczy Pandy Wielkiej w Chengdu • Wielki Budda z Leshan

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu „Virgin”). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Hanoi samolotem rejsowym z przesiadką w jednym z miast europejskich lub Płw. Arabskiego.

Dzień 2

Przylot do Hanoi. Odprawa paszportowo-wizowa i przejazd do Ha Long. Kolacja powitalna i nocleg w hotelu w Ha Long. (Trasa ok. 150 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele klasy *** - należy jednak pamiętać, że w Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich. Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Do dyspozycji gości
w hotelach recepcja, restauracja, bar
Wizy
Wiza
- W celu uzyskania kompletu wiz (wizy chińskiej i wietnamskiej) należy najpóźniej na 25 dni przed terminem rozpoczęcia wycieczki wysłać do oddziału Rainbow Tours (Al. Jana Pawła II 52/54; 00-152 w Warszawie) następujące dokumenty:
* paszport (musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy i musi posiadać co najmniej 6 wolnych, sąsiadujących ze sobą stron - 3 kartki!)
* kserokopię (może być czarno-biała) strony paszportu zawierającej dane Klienta,
* wypełniony RĘCZNIE wniosek wizowy (dostępny w biurach podróży).
Uwaga! Podpis na wniosku musi być identyczny z podpisem w paszporcie!!! Jeżeli dziecko nie ma podpisu w paszporcie - pkt. 6 wypełnia rodzic/opiekun i podpisuje się swoim podpisem w imieniu dziecka (w takim przypadku prosimy pozostawić pkt. 7 bez podpisu).
* 1 zdjęcie 3,5 cm x 4,5 cm (kolorowe, aktualne, zrobione przodem do obiektywu), przyklejone do wniosku. Dodatkowe dwa zdjęcia należy wziąć ze sobą do wizy wietnamskiej.
Przy zakładaniu rezerwacji należy poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu.

W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 22 290 43 87 lub mailowy: wizy@R.pl
Dział Wiz pracuje: pn. - pt. w godzinach 10.00 - 18.00

- W terminie poniżej 21 dni przed rozpoczęciem wycieczki nie są możliwe zmiany danych uczestników. - Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich.
Świadczenia
Cena podstwowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Hanoi i Chengdu - Warszawa (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Płw. Arabskiego lub Stambule), przeloty wewnętrzne (Kunming - Shangri-La i Lijiang - Chengdu), zakwaterowanie w hotelach (11 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL, CP i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych (łącznie ok. 247 USD płatne na miejscu u pilota jako obowiązkowy pakiet), wycieczek opisanych w programie jako dodatkowo płatne, dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wiz: wietnamskiej i chińskiej- procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowe opłaty za pośrednictwo wizowe zostały doliczone do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 280 zł, opłata za wizę chińską - 340 zł).
Waluty
- Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać euro lub inne powszechnie akceptowane waluty.
- Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. - W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.