Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa

Lokalizacja Wietnam
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Wietnam - Mui Ne - wczasy
Wyżywienie Śniadania
Hotel polecamy osobom pragnącym wypoczynku w spokojnym otoczeniu, w hotelu o dobrym standardzie, położonym przy pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży. Dodatkowym atutem obiektu jest bezpłatny bus hotelowy umożliwiający udanie się do pobliskich miejscowości i poznanie ich atrakcji.

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Informacje dodatkowe

Położenie
Wysokiej klasy hotel, wybudowany w wietnamskim stylu, usytuowany na rozległym terenie, w spokojnym regionie. Odległość dzieląca hotel od lotniska w Sajgonie to ok. 120 km. Ze względu na ciche i spokojne otoczenie obiektu, 3 razy w tygodniu kursuje bezpłatny bus hotelowy, dowożący gości do najbliższego miasta Ba To (ok 8 km), a także do Ba Ria (ok. 30 km). Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.
Plaża
Hotel zlokalizowany jest bezpośrednio przy szerokiej, czystej, piaszczystej plaży. Serwis plażowy - bezpłatny.
Do dyspozycji gości
W hotelu znajduje się 87 pokoi zlokalizowanych w willach i bungalowach. Do dyspozycji gości jest całodobowa recepcja, room service, 2 baseny (ze słodką i słoną wodą), brodzik oraz zjeżdżalnia dla dzieci. Na część gastronomiczną składają się: restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej oraz wietnamskiej,  bar serwujący orzeźwiające drinki oraz  kawiarnia. Na terenie hotelu znajduje się również SPA, wypożyczalnia rowerów (bezpłatnie) oraz sklep z pamiątkami.
Pokoje
Naszym Klientom proponujemy pokoje typu standard z widokiem na ogród znajdujące się w 2-pietrowych budynkach, pokoje deluxe z widokiem na ogród oraz pokoje typu standard z widokiem na morze. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras i wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat, telefon, zestaw do robienia kawy i herbaty oraz suszarkę. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość skorzystania z minibaru. W pokoju znajduje się także sejf (bezpłatny), a goście mają dostęp do internetu Wi-Fi (bezpłatnie).
Wyżywienie
W hotelu w cenie zawarte są śniadania podawane w godzinach 7:00-10:00. Goście mogą także udać się do restauracji i zakupić dodatkowe posiłki oraz napoje.
Program sportowy i animacyjny
W hotelu znajdują się 2 korty tenisowe (w ciągu dnia bezpłatne). Goście mogą także bez dodatkowej opłaty wypożyczyć rowery i udać się na przejażdżkę po okolicy, skorzystać z lekcji wietnamskiego, wypożyczyć kajak lub wziąć udział w zajęciach jogi. Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z centrum SPA.
Internet
Internet Wi-Fi darmowy w częściach ogólnodostępnych hotelu oraz w pokojach.
Kategoria lokalna
**** Uwaga! Dla Klientów wybierających na pobyt hotele w Ho Tram nie organizujemy wycieczek lokalnych. Klienci będą pod opieką pilota/rezydenta z regionu Mui Ne.
Wizy
Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem,
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).

Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 2 wolne, sąsiadujące ze sobą strony.
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11* rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł).
Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.
W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).


TelefonyZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.