Lotus Mui Ne Resort

Lokalizacja Mui Ne
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Wietnam - Mui Ne - wczasy
Wyżywienie Śniadania
Hotel zlokalizowany w malowniczym otoczeniu, w elegancko zaaranżowanym ogrodzie tuż przy plaży. Polecamy szczególnie osobom szukającym wypoczynku w relaksującym, cichym miejscu z łatwym dostępem do licznych lokalnych restauracji, barów i sklepów zlokalizowanych w centrum Mui Ne.

Terminy i ceny wycieczki 15

Oferta niedostępna w terminie 26.10.2017

Informacje dodatkowe

Położenie
Wygodny i stylowy hotel zlokalizowany w cichej i spokojnej części Mui Ne, turystycznego resortu słynącego z piaszczystych plaż i wielu atrakcji przyrodniczych. Obiekt położony jest w rozległym i dobrze utrzymanym ogrodzie na terenie obejmującym obszar ok. 2 ha. Od lotniska w Sajgonie hotel dzieli dystans ok. 200 km. Przy hotelu znajduje się restauracja, sklep i bankomat.
Plaża
Hotel znajduje się tuż przy pięknej, piaszczystej, prywatnej plaży. Leżaki i parasole na plaży – bezpłatne.
Do dyspozycji gości
Całodobowa recepcja, restauracja serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, bar, basen, brodzik dla dzieci, bezpłatne parasole przeciwsłoneczne i leżaki. Ponadto w hotelu znajduje się sala fitness, bilard (bezpłatny), wypożyczalnia rowerów (bezpłatne pierwsze dwie godziny), kantor wymiany walut, sklep z pamiątkami, pralnia, przechowalnia bagażu. Hotel dysponuje także centrum konferencyjnym i bankietowym oraz centrum SPA.
Pokoje
W hotelu znajduje się 80 przestronnie i stylowo urządzonych pokoi różnego typu. Naszym gościom proponujemy pokoje typu Deluxe z widokiem na ogród (ok. 36m2) oraz pokoje typu Premium (ok. 36 m2). Wszystkie pokoje są 2 - osobowe (możliwość 1 dostawki) z łazienką i wc. W każdym pokoju klimatyzacja (bezpłatna), TV-sat, mini-bar (korzystanie - dodatkowo płatne), sejf (bezpłatny), telefon, suszarka do włosów oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.
Wyżywienie
W cenie zawarte są śniadania. Poza tym goście mogą za dodatkową opłatą zjeść smaczne posiłki w restauracji lub napić się egzotycznych drinków w barze.
Program sportowy i animacyjny
W hotelu za dodatkową opłatą Klienci mogą odprężyć się w centrum SPA. Z kolei, goście nastawieni na bardziej aktywny wypoczynek mogą wypożyczyć rower i zwiedzić okolicę, skorzystać z siłowni, bądź dla rozrywki zagrać w bilard. Dodatkowo na plaży organizowane są seanse filmowe na świeżym powietrzu.
Internet
W lobby hotelowym i wszystkich pokojach - bezpłatny internet Wi-Fi.
Wizy
Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem,
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).

Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 2 wolne, sąsiadujące ze sobą strony.
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11* rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł).
Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.
W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).


TelefonyZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.