Novela Mui Ne Resort

Lokalizacja Mui Ne
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Wietnam - Mui Ne - wczasy
Wyżywienie Śniadania
4.9 /6 ( 9 opinii )
Skromny ale zadbany hotel z wygodnymi pokojami, gwarantuje udane wakacje w atrakcyjnej cenie.

Terminy i ceny wycieczki 13

Oferta niedostępna w terminie 23.01.2017

Informacje dodatkowe

Położenie
Obiekt położony jest w samym centrum kurortu Mui Ne, ok. 13 km od centrum Phan Thiet. Budynek główny otoczony jest pięknym ogrodem z palmami kokosowymi. Kurort zlokalizowany jest w południowej części Wietnamu i znany jest z zapierających dech w piersiach widoków oraz piaszczystych plaż ciągnących się przez 15 km. W niedalekiej odległości wioska rybacka (ok. 8 km), restauracje oraz lokalne knajpki.
Plaża
Przy hotelu znajduje się piaszczysta plaża (zejście po schodkach), której szerokość zależy od przypływów i odpływów (brak leżaków i parasoli na plaży).
Do dyspozycji gości
Hotel został wybudowany w 2008 r.Całodobowa recepcja, 2 baseny z wydzieloną częścią dla dzieci oraz jacuzzi, bezpłatne leżaki i parasole przy basenie. Restauracja główna (6:00-23:00), coffee bar w ogrodzie (napoje dodatkowo płatne) połączony z czytelnią oraz bar z widokiem na basen i plażę (koktajle i przekąski dodatkowo płatne). Za dodatkową opłatą sauna, możliwość skorzystania z pralni lub opiekunki dla dzieci (na zapytyanie). Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje
Hotel dysponuje 95 klimatycznymi pokojami typu superior (pow. ok. 24 m2), zlokalizowanymi w 2 budynkach, które wyposażone są w bezpłatną, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV z międzynarodowymi kanałami, łazienkę (wanna, prysznic i deszczownica), telefon, serwis do kawy i herbaty, mini-bar (dodatkowo płatny), bezpłatny sejf, suszarkę do włosów. Łóżeczko dla infanta na zapytanie.
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu (6:30-10:00). Kuchnia azjatycka i międzynarodowa.
Program sportowy i animacyjny
Klienci mogą zrelaksować się podczas tradycyjnego azjatyckiego masażu (zabiegi dodatkowo płatne) oraz skorzystać z sauny (dodatkowo płatne).
Internet
Na terenie całego obiektu internet Wi-Fi - bezpłatny.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wietnam-mui-ne-wczasy/novela-mui-ne-resort
Wizy
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 2 wolne, sąsiadujące ze sobą strony.
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł).
Przelot
Komfortowy samolot Dreamliner PLL LOT (rejs non stop) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy - 25 kg. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Wiza
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem,
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).


Uwaga! Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.


Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).


TelefonyZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.
 
 
 
4.9 Ocena ogólna tej wycieczki
4.8
Pokój
4.9
Wyżywienie
4.8
Obsługa hotelowa
4.9
Rezydent
5.0
Położenie i okolica
3.8
Plaża
4.0
Sport i rozrywka
2.1
Atrakcje dla dzieci
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.