Romana Resort & Spa

Lokalizacja Mui Ne
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Wietnam - Mui Ne - wczasy
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 8 opinii )
Spokojna okolica, malownicze widoki oraz piaszczysta plaża tuż przy hotelu sprawiają, że jest to idealny wybór na pełne relaksu wakacje.

Terminy i ceny wycieczki 14

Oferta niedostępna w terminie 06.03.2017

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel położony jest na prywatnym wzniesieniu i znajduje się w cichej i spokojnej części Mui Ne, turystycznego resortu słynącego z piaszczystych plaż i wielu atrakcji przyrodniczych. Hotel składa się z 2 budynków, wybudowany został w 2006 r., a ostatnią renowacje przechodził na przełowmie 2014-2015 r. Do turystycznej części Mui Ne z restauracjami, barami i sklepani jest ok. 3 km; centrum miasta Phan Thiet znajduje się w odległości ok. 8 km od hotelu, a ciekawa wioska rybacka znajduję się ok. 12 km.
Plaża
Prywatna, piaszczysta i szeroka plaża o łagodnym zejściu do morza znajduje się tuż przy hotelu. Leżaki i parasole - w cenie.
Do dyspozycji gości
Bezpłatnie: otwarty basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi. Za dodatkową opłatą usługi pralni, restauracja z pięknym widokiem, Laguna Bar i Panorama Bar z napojami oraz przekąskami, możliwość wypożyczenia rowerów górskich oraz korzystanie z sali konferencyjnej. Z hotelu kursuje darmowy bus do centrum miasta (szczegóły w recepcji).
Pokoje
Zakwaterowanie w komfortowych i stylowych pokojach typu deluxe z widokiem na morze, wyposażonych w bezpłatną, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, suszarkę do włosów, TV-sat, bezpłatny sejf, mini-bar (dodatkowo płatny).
Wyżywienie
Śniadania (6:30-10:00) w formie bogatego i urozmaiconego bufetu serwowane w restauracji hotelowej.
Program sportowy i animacyjny
Do dyspozycji gości jest boisko do siatkówki plażowej oraz jacuzzi. Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z kortu tenisowego, pokoju gier, bilardu oraz licznych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych w hotelowym centrum spa i salonie piękności.
Internet
W lobby oraz w pokojach - darmowy internet Wi-Fi.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wietnam-mui-ne-wczasy/romana-resort-and-spa
Wizy
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 2 wolne, sąsiadujące ze sobą strony.
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł).
Przelot
Komfortowy samolot Dreamliner PLL LOT (rejs non stop) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy - 25 kg. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Wiza
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem,
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).


Uwaga! Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.


Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).


TelefonyZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.2
Pokój
5.3
Wyżywienie
5.5
Obsługa hotelowa
5.1
Rezydent
5.3
Położenie i okolica
5.6
Plaża
4.2
Sport i rozrywka
2.3
Atrakcje dla dzieci
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.