The Cliff Resort & Residence

Lokalizacja Wietnam
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Wietnam - Mui Ne - wczasy
Wyżywienie Śniadania
5.7 /6 ( 11 opinii )
Nowoczesny, stylowy hotel ceniony przez Klientów ze względu na piękną plażę, znakomitą, różnorodną kuchnię oraz nowoczesne, ciekawie zaaranżowane pokoje.

Terminy i ceny wycieczki 9

Oferta niedostępna w terminie 06.03.2017

Informacje dodatkowe

Położenie
Rozległy kompleks hotelowy otoczony pięknym, bujnym ogrodem, znajduje się w Mui Ne, miejscowości, która słynie z pięknych plaż i jest idealnym miejscem dla miłośników windsurfingu oraz kitesurfingu. Najbliższe bary, sklepy i restauracje znajdują się w odległości ok. 1 km, a centrum Phan Thiet ok. 10 km od hotelu.
Plaża
Piękna, piaszczysta plaża znajduje się tuż przy hotelu. Leżaki i parasole - w cenie.
Do dyspozycji gości
Rozległy kompleks hotelowy otwarty w 2012 r.Całodobowa recepcja, duży, zadbany ogród, 2 baseny odkryte oraz brodzik dla dzieci (leżaki i parasole przy basenie w cenie), sklep z pamiątkami, główna restauracja, bar przy basenie (szeroki wybór dodatkowo płatnych przekąsek oraz koktajli, czynny w godz. 9:00-18:00), mini kino (dodatkowo płatne), pralnia (usługi za dodatkową opłatą), biblioteka, parking oraz sala konferencyjna. Za dodatkową opłatą możliwość wypożyczenia roweru.
Pokoje
Zakwaterowanie w przestronnych pokojach typu standard z widokiem na morze, basen lub ogród, w budynku głównym. Pokoje wyposażone są w telewizory LCD, TV-sat, bezpłatny sejf, dodatkowo płatny mini-bar, serwis do kawy i herbaty, łazienkę (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), bezpłatną, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz telefon.
Wyżywienie
Śniadania (7:00-10:00) w formie bogatego bufetu (dania kuchni wietnamskiej i międzynarodowej).
Program sportowy i animacyjny
Bezpłatna siłownia i sauna, a za dodatkową opłatą pokazy filmów dla dzieci i dorosłych w mini kinie oraz klub karaoke (piosenki wietnamskie, angielskie i inne) urozmaicą pobyt w hotelu. Hotel posiada centrum spa(czynne w godz. 8:00-22:00, zabiegi dodatkowo płatne, szczegółowy cennik dostępny w recepcji).
Internet
Na terenie całego hotelu internet Wi-Fi - bezpłatny.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 5.7/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wietnam-mui-ne-wczasy/the-cliff-resort-and-residence
Wizy
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 2 wolne, sąsiadujące ze sobą strony.
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł).
Przelot
Komfortowy samolot Dreamliner PLL LOT (rejs non stop) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy - 25 kg. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Wiza
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem,
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).


Uwaga! Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.


Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).


TelefonyZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.
 
 
 
5.7 Ocena ogólna tej wycieczki
5.9
Pokój
5.8
Wyżywienie
5.9
Obsługa hotelowa
5.3
Rezydent
5.2
Położenie i okolica
5.8
Plaża
4.6
Sport i rozrywka
4.4
Atrakcje dla dzieci

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.