Hotel The Sailing Bay Beach

Lokalizacja Wietnam
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Wietnam - Mui Ne - wczasy
Wyżywienie Śniadania
Nowoczesny hotel położony w harmonijnym otoczeniu polecamy osobom ceniącym sobie dobry standard świadczonych usług oraz obsługę na wysokim poziomie. To także idealna propozycja dla osób aktywnych, ze względu na świetne warunki do uprawiania surfingu.

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Oferta niedostępna
Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Komfortowy hotel, położony w zachodniej części kurortu Mui Ne, miejscowości która słynie z bajecznych, piaszczystych plaż ciągnących się przez kilkanaście kilometrów. Odległość z lotniska to ok. 220 km. W pobliżu hotelu znajduje się bar i sklep, a od wioski rybackiej – atrakcji Mui Ne obiekt dzieli około 15 minut spacerem. Goście hotelu mogą skorzystać z bezpłatnego busa dowożącego do centrum Mui Ne.
Plaża
Obiekt znajduje się przy szerokiej, piaszczystej, prywatnej plaży. Leżaki i parasole na plaży – bezpłatne.
Do dyspozycji gości
Całodobowa recepcja oraz ochrona, restauracja w której serwowane są smaczne potrawy kuchni wietnamskiej i międzynarodowej, bar w którym goście mogą napić się egzotycznych drinków, basen o nieregularnym kształcie, bezpłatne parasole, leżaki przy basenie oraz ręczniki kąpielowe. W hotelu znajduje się także duże centrum konferencyjne, punkt wymiany walut, sklep z upominkami, przechowalnia bagażu, wypożyczalnia rowerów oraz pralnia (płatne dodatkowo).
Pokoje
Hotel posiada 231 nowocześnie urządzonych pokoi różnego typu. W naszej ofercie znajdują się pokoje typu Deluxe o powierzchni ok. 38 m2 oraz Deluxe z widokiem na morze o powierzchni ok. 44m2. Wszystkie 2-osobowe pokoje (z możliwością 1 dostawki) wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację (w cenie), telewizor z płaskim ekranem, mini-bar (korzystanie dodatkowo płatne), serwis do parzenia kawy i herbaty, telefon, suszarkę do włosów oraz sejf (bezpłatny). W pokoju znajduje się przestronna łazienka (WC, wanna, deszczownica). Goście mają także dostęp do internetu Wi-Fi (bezpłatnie).
Wyżywienie
Śniadania, a za dodatkową opłatą możliwość korzystania z hotelowej restauracji oraz baru.
Program sportowy i animacyjny
W hotelu goście mogą zagrać w bilard lub wypożyczyć rower i udać się na przejażdżkę po okolicy (bezpłatnie). Natomiast za dodatkową opłatą mogą skorzystać z kortu tenisowego, a na plaży istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych. W obiekcie znajduje się także centrum SPA, gdzie goście mogą się odprężyć.
Internet
Bezpłatny Internet Wi-Fi w całym hotelu.  
Wizy
Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem,
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).

Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 2 wolne, sąsiadujące ze sobą strony.
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11* rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł).
Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.
W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).


TelefonyZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.