Wietnam w słomkowym kapeluszu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.1 /6 ( 8 opinii )
Ho Chi Minh City i Delta Mekongu • partyzanckie tunele Cu Chi • plaże środkowego Wietnamu • dawna strefa zdemilitaryzowana i tunele Vinh Moc • Ninh Binh - Ha Long na lądzie • Hanoi i niesamowita zatoka Ha Long

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem rejsowym do Sajgonu (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego).

Dzień 2

Przylot do Sajgonu. Transfer z lotniska do hotelu i zakwaterowanie. Po południu czas wolny na zakupy i samodzielne spacery po mieście. Nocleg i kolacja powitalna w hotelu w Sajgonie.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele klasy ***, zaś w Dong Hoi w hotelu **** bezpośrednio przy plaży - należy jednak pamiętać, że Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich. Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Do dyspozycji gości
w hotelach recepcja, restauracja, bar
Wizy
Wiza.
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 1 tydzień przed wylotem,
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).
Świadczenia
Cena podstwowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Sajgon i Hanoi - Warszawa (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Płw. Arabskiego lub Stambule), przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Hue, zakwaterowanie w hotelach (12 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstwowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych (łącznie - ok. 175 USD obowiązkowo płatne na miejscu u pilota), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej- procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 280 zł).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wietnam-w-slomkowym-kapeluszu/zakwaterowanie-vts
Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymiwizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).

TelefonZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej, czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczność wystąpienia o uruchomienie roamingu na Wietnam.
 
 
 
5.1 Ocena ogólna tej wycieczki
4.9
Program wycieczki
5.4
Pilot
4.9
Transport
5.4
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
4.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.