La Torre

Lokalizacja Sestriere
Rodzaj wycieczki Narty
Wycieczka Włochy - Sestriere
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Dobrej klasy hotel o wysokim standardzie usług, polecany szczególnie Klientom, którzy oprócz narciarskich uciech cenią sobie bliskość miejskich rozrywek. Położony w centrum, bezpośrednio przy stoku, co pozwoli w pełni cieszyć się urokami górskiego, narciarskiego miasteczka. Doskonały wybór zarówno dla rodzin jak i grup znajomych.

Terminy i ceny wycieczki 10

Oferta niedostępna w terminie 14.01.2017

Informacje dodatkowe

Położenie
Dziesięciopiętrowy hotel o oryginalnej bryle i architekturze, położony w samym centrum miejscowości Sestriere, w jednym z najbardziej znanych kurortów narciarskich we Włoszech - Drodze Mlecznej (Vialattea). W pobliżu obiektu szeroki wybór sklepów, restauracji, pizzerii oraz barów oferujących liczne imprezy apres ski. Miasteczko oferuje również szereg dodatkowych atrakcji m.in. lot balonem czy wyprawy na skuterach śnieżnych (płatne dodatkowo). Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty klimatycznej - ok. 1,5 EUR/os./dzień (nie dotyczy dzieci poniżej 11 roku życia).
Stoki
Hotel położony bezpośrednio przy stoku, co gwarantuje doskonały dostęp do wyciągów narciarskich w Sestriere, które dają możliwość korzystania z ok. 400 km tras regionu Vialattea, złożonego z 5 stacji narciarskich położonych na terenie Włoch i Francji. Do dyspozycji ok. 130 km tras naśnieżanych sztucznie oraz snow parki. Możliwość jazdy na trasach olimpijskich.
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja, bar, windy. Ponadto w hotelu znajduje się siłownia oraz niewielki basen (dostępne bezpłatnie), mini kino i przechowalnia sprzętu narciarskiego zlokalizowana bezpośrednio przy stoku (dodatkowo płatna, ok. 2 EUR/os./dzień). Dla dzieci: mini club z grami wideo oraz szkółka narciarska dostępna na zapytanie i za dodatkową opłatą.
Pokoje
Hotel dysponuje 80 nowocześnie urządzonymi pokojami 2-osobowymi (brak możliwości dostawki), wyposażonymi w łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, TV Sat., bezpłatny sejf oraz telefon. Na zapytanie możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dziecka do dwóch lat (bezpłatnie). Hotel akceptuje małe zwierzęta (dodatkowo płatne ok. 12 EUR/doba).
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu - kuchnia lokalna, włoska oraz międzynarodowa. W hotelowej restauracji wybór regionalnych, włoskich oraz międzynarodowych win. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Internet
Internet Wi-Fi w ogólnodostępnych częściach hotelu płatny dodatkowo (ok. 2,5 EUR/dzień lub ok. 10 EUR/tydzień). Brak Internetu w pokojach.
Strona www
www.aurumhotels.it
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), transfery lotnisko-hotel-lotnisko, opiekę polskiego rezydenta oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, TK, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: karnetu narciarskiego, ubezpieczenia TU Europa PAKIET SPORT, napojów do obiadokolacji, dodatkowych posiłków nie wymienionych w ofercie oraz innych wydatków osobistych. Rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia TU Europa PAKIET SPORT dotyczącego ryzyk związanych z rekreacyjnym uprawianiem m.in. narciarstwa i snowboardu. Więcej informacji w sekcji Przeczytaj Koniecznie oraz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia TU Europa dla Klientów Rainbow.
VIALATTEA
Vialattea, czyli Droga Mleczna, jest trzecim co do wielkości terenem narciarskim we Włoszech, położonym w regionie Piemontu na wysokości 1360 – 2823 m n.p.m. Obejmuje swoim obszarem kilka połączonych ze sobą stacji narciarskich położonych na terenie Włoch oraz Francji: Sestriere, Sauze d’Oulx, Sansicario, Cesana, Claviere oraz Montegenevre. Narciarze przyjeżdżający do tego regionu mają do dyspozycji 400 km tras zjazdowych o rożnej trudności, co sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Od łatwych tras niebieskich dla początkujących oraz widokowych tras panoramicznych, po olimpijskie trasy zjazdowe dla wprawionych i doświadczonych amatorów białego szaleństwa. Aż 130 km tras jest naśnieżanych sztucznie, umożliwiając jazdę w dobrych warunkach również na początku, jak i pod koniec sezonu. Stoki mają zróżnicowaną ekspozycję co gwarantuje dobre warunki śniegowe o każdej porze dnia. Najdłuższa trasa, licząca aż 9 km, to Fraiteve Pariol o różnicy poziomów 1150 m. Najtrudniejsza trasa – Motta pokonuje różnicę poziomów 300 m na odcinku długim na 600 m. W Sestriere znajduje się również oświetlony stok Kandahar Slalom oraz snow park.
SESTRIERE
Położone na wysokości 2025 m n.p.m. Sestriere posiada długą tradycję jako centrum międzynarodowej turystyki zimowej. Już w 1921 roku otwarto tutaj pierwsze schronisko. W 1930 roku właściciel firmy Fiat rozpoczął budowę nowoczesnej stacji narciarskiej, w której do dzisiaj można skorzystać z usług hoteli, do których zapraszał swoich pracowników w pierwszej połowie XX wieku. Charakterystyczne wieże hotelowe postawione przez G. Agnelli od lat stanowią symbol Sestriere, które słynie również z wielu zorganizowanych zawodów Pucharu Świata oraz Zimowej Olimpiady w Turynie w 2006 roku.
TRASY BIEGOWE
Ze względu zarówno na dobre warunki terenowe, jak również efekt zorganizowanej tam Olimpiady, Vialattea oferuje ok. 25 km doskonale przygotowanych tras narciarstwa biegowego, z czego aż 10 km znajduje się w samym Sestriere. Można skorzystać również z lekcji nauki narciarstwa biegowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów (za dodatkową opłatą).
SKI INFO
Tereny narciarskie: 1357-2840 m n.p.m.
Długość tras: 400 km (w tym ok. 60% tras sztucznie naśnieżanych)
Trasy łatwe: 95 km
Trasy średnie: 220 km
Trasy trudne: 85 km
Najdłuższa trasa: Fraiteve Pariol – 9 km
Wyciągi: 70 o łącznej przepustowości 113.000 os./godz.
Sezon narciarski: grudzień-marzec
Karnet: W chwili pisania katalogu nie zostały opublikowane ceny karnetów na zimę 2016/2017. W sezonie 2015/2016 obowiązywały następujące ceny karnetów: - 196 EUR/6 dni/os. dorosła.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.