Włochy ze szczyptą Monako

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.0 /6 ( 10 opinii )
Włochy ze szczyptą Monako - 8 dni • Mediolan - moda i historia • Cinque Terre - to co najpiękniejsze w Ligurii • Genua - Krzysztof Kolumb i Republika Genueńska • Monako i Monte Carlo - królewska historia Grimaldich • Turyn - królewska stolica Piemontu i Całun Turyński• Bergamo – perełka Piemontu • Como – najpiękniejszy rejs wśród Alp do Bellagio

Terminy i ceny wycieczki 15

Oferta niedostępna w terminie 30.04.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

04:10 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
06:10 Wylot z Warszawy.
08:20 Przylot do Mediolanu, transfer do hotelu w ok. Genui. Czas wolny (W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 350 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Genui - stolicy Ligurii. Zwiedzanie centrum historycznego miasta. W programie: Katedra San Lorenzo, dom słynnego żeglarza Krzysztofa Kolumba oraz Piazza de Ferrari z Pałacem Dożów wraz ze słynną ulicą Garibaldiego. Spacer zakończymy w starym porcie miasta. Po południu przejazd do Santa Margherita, zwiedzanie portu turystycznego, następnie rejs statkiem do Portofino - perełki Ligurii. Zwiedzanie uroczego miasteczka znanego m.in. z piosenki Sławy Przybylskiej „Miłość w Portofino”. Na zakończenie dnia proponujemy degustację produktów lokalnych. Następnie powrót na nocleg do hotelu. (W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu) (Trasa ok. 80 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/*** klasy turystycznej, położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 7 rozpoczętych dób hotelowych: Genua (3), Mediolan/Bergamo (4).
Do dyspozycji gości
Restauracja i bar.
Pokoje
Skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami. Ponadto: telefon, TV-Sat., minibar (konsumpcja dodatkowo płatna) i sejf.
Wyżywienie
Śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Mediolanu - Bergamo, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (3), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 190 EUR - płatne obowiązkowo pilotowi, jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 15 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: lunch w Cinque Terre ok. 30 EUR, obiadokolacja menu genueńskie ok. 30 EUR, obiadokolacja menu lombardzkie ok. 30 EUR. Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 11.05.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/studenckiej. - niepełnosprawnych - bilety ulgowe/bezpłatne za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem inwalidztwa.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wlochy-ze-szczypta-monako/zakwaterowanie-rgc
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour giude.
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
4.7
Pilot
5.0
Transport
4.4
Zakwaterowanie
3.9
Wyżywienie
4.2
Intensywność programu

Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.