Wstęp do raju

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Tarisa Resort & SPA objazd Wstęp do Raju
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.5 /6 ( 1 opinii )
Półwysep Le Morne Brabant • plantacje herbaty i wanilii • wulkan Piton de la Fournuaise•- "Welon Panny Młodej" i "Nos Wołu" • wypoczynek na turkusowej lagunie • ciekawe sporty wodne - spacer po dnie oceanu, przeszklona łódź podwodna

Terminy i ceny wycieczki 7

Oferta niedostępna w terminie 23.11.2017
Oferta niedostępna
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Bezpośredni przelot na Mauritius.

Dzień 2

Po przylocie transfer do hotelu. Zakwaterowanie zgodnie z rozpoczeciem doby hotelowej w danym hotelu. Dzień wolny na aklimatyzację i plażowanie.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel położony jest w Mont Choisy, wzdłuż północnego wybrzeża Mauritiusu, gdzie znajduje się jedna z najbardziej uroczych, piaszczystych plaż na wyspie. W odległości 5 km od hotelu znajduje się najbardziej turystyczna miejscowość wyspy – Grand Bay, z licznymi kawiarniami, restauracjami, sklepami i rozrywkami.
Pokoje 2-osobowe (możliwość 1 dostawki), z łazienką. Pokoje posiadają taras lub balkon, oraz skierowane są w stronę plaży. Wyposażone są w TV-sat, telefon, sejf, indywidualnie sterowaną klimatyzację, akcesoria do zaparzania kawy i herbaty, suszarkę do włosów.

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje Kategoria lokalna ***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym Arke Fly na Mauritius, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym hotelu (7 dób hotelowych na Mauritiusie, 3 doby hotelowe na Reunion), wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy, pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, rejs katamaranem, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok. 235 EUR/os.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wstep-do-raju/tarisa-resort-and-spa-objazd-wstep-do-raju
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
6.0
Pilot
6.0
Transport
6.0
Zakwaterowanie
6.0
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.