Wycieczka Fakultatywna Hamam VIP

6.0/6 (4 opinie)

Opis wycieczki

Przewodnik

angielski

Minimalny wiek

7

Anulowanie

elastyczne

Główne atrakcje

• Relaks w tureckiej łaźni

• Sauna

• Peeling

• Masaż pianą

• Masaż olejkami

• Maseczkę na twarz

Opis

Wizyta w hamamie to relaks zarówno dla ciała, jak i ducha. Korzystanie z łaźni jest nie tylko przyjemne, ale także zdrowe, oczyszcza organizm i poprawia krążenie. „Sułtańskie rozpieszczanie” rozpoczynamy od seansu w saunie, następnie czeka nas peeling szorstką rękawicą i dogłębne umycie skóry; zwieńczeniem zabiegu jest relaksujący masaż pianą i masaż olejkami. W cenę wliczona jest także odmładzająca maseczka na twarz. Zabieg w hamamie idealnie przygotowuje skórę do słonecznych kąpieli i gwarantuje długotrwały efekt opalenizny - dlatego też polecamy szczególnie na początku urlopu w Turcji.


Ważne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 1,5-2 godzin, czas odbioru z hotelu pomiędzy 10:00 a 17:00, godzinę należy potwierdzić z Rezydentem


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport

• Wstęp do hammamu (masaż olejkami, masaż pianą, peeling, maseczka na twarz, sauna)


Cena nie obejmuje

• Opieki polskojęzycznego pilota

• Posiłków i napoi podczas wycieczki


Warto zabraćkostium kąpielowy, klapki, ręcznik

Odbiór o godz. 00:00
Za osobę189
378 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Inne atrakcje w okolicy

Opinie klientów

Opinie o Hamam VIP

6.0 / 6(4 opinie)
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Joanna, Łódź 20.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniałe doświadczenie! Dokupiliśmy jeszcze masaż limfatyczny, więc podnieśliśmy trochę swój pakiet. Z hotelu odbieraja Państwa bus i dowozi do centrum SPA oferującego naprawdę wiele form relaksu. Zawsze można coś dokupić już na miejscu. W hotelu też jest Hamam, ale gorszej jakości niż ten oferowany przez Rainbow, więc radzę wybrać ten z wycieczki fakultatywnej. Peeling ma przygotować skórę na opalanie się, więc polecany jest na początku wyjazdu. My byliśmy pod koniec i byliśmy już trochę poparzeni od słońca. Nie było źle, ale jeśli ktoś spali się bardziej, to zabiegi mogą podrażnić naskórek. Więc faktycznie lepiej od niego zacząć lub po prostu nie poparzyć się :)

6.0/6

Dariusz, Katowice 14.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Polecam na początku urlopu zrobić wizytę w Hamam, polecam pakiet VIP , na miejscu można dopłacić do GOLD i wtedy dostaje się w pakiecie m. In. Masaż godzinny
Pokaż więcej opinii (2)

Zostań w Turcji na dłużej