WYCIECZKI LOKALNE

Kupiłeś już wakacje z Rainbow?

Od teraz możesz również przeglądać i rezerwować wycieczki lokalne online!

Wycieczki dla: Bamboo Garden

Odkryj Bandżul i Serrekundę


Odwiedzimy kolorowy Bandżul, stolicę Gambii, odkryjemy lokalny targ w Serrekundzie i zobaczymy jak robi się zakupy w Afryce! Przy świętej sadzawce Kachikali spotkamy się twarzą w twarz z krokodylami i przespacerujemy się po okolicznym parku w poszukiwaniu termitów i słoniowego drzewa. Odwiedzimy Muzeum Narodowe, które odkryje przed nami historię i kulturę Gambii, wdrapiemy się na symboliczny Arch 22 – Łuk Triumfalny, z którego rozpościera się widok na całą stolicę – od rzeki Gambii po Ocean Atlantycki! A na zakończenie odwiedzimy Albert Market – bazar słynący z tradycyjnie wyrabianych pamiątek, które znaleźć można tylko  w Gambii!
Cena od
129

Safari w Senegalu


Poczujmy się jak dziennikarze National Geographic odkrywający dziką, afrykańską przyrodę! O wschodzie słońca przeprawimy się lokalnym promem z Bandżulu do Barry, gdzie zobaczymy życie Gambijczyków po drugiej stronie rzeki. Następnie ruszymy w podróż do Karang, czyli granicy z Senegalem, skąd udamy się do jednego z najbardziej znanych parków w Senegalu – Fathala. Rezerwat to prawdziwy, gęsty, afrykański busz! A na miejscu, wraz ze strażnikami, wyruszymy w poszukiwaniu zebr, żyraf, małp, krokodyli, kolorowych ptaków i największej na świecie antylopy Eland. To będzie dzień pełen wrażeń!
Cena od
459

Kajakiem przez namorzyny


Zobaczymy przepiękne, zaciszne lasy namorzynowe podczas wschodu słońca! Podczas wycieczki możemy wiosłować samodzielnie lub wygodnie usiąść w tradycyjnej gambijskiej pirodze. Cieszmy się wspólnie dziewiczą przyrodą wyszukując różnych gatunków ptaków w ich naturalnym środowisku – Gambia to przecież prawdziwy raj dla ornitologów! Odkryj z nami piękno rzeki Gambia!
Cena od
199
Wczytuje
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon