Wzdłuż Adriatyku Comfort

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 46 opinii )
Malownicza Słowenia • najciekawsze zabytki Chorwacji - Split, Trogir, Dubrovnik • cuda natury - Plitvickie Jeziora i Park Narodowy Krka • hotel nad morzem w Chorwacji • wygoda podróżowania • noclegi tranzytowe!

Terminy i ceny wycieczki 26

Oferta niedostępna w terminie 08.04.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię, zakwaterowanie w hotelu w Słowenii, nocleg. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

Po śniadaniu, we wczesnych godzinach porannych przejazd do Lublany, stolicy Słowenii (krótki spacer po mieście). Przejazd na zwiedzanie jaskini Postojna Jama. Ta licząca 2 mln lat, wydrążona w skałach przez rzekę Pivkę, jaskinia jest jedną z największych i najbardziej znanych jaskiń na świecie, wiedzie przez ok. 27 km sal i korytarzy. Trasa turystyczna obejmuje 5,5 km, z czego 4 km to przejazd kolejką elektryczną. Zobaczymy zespół grot, skał i podziemnych przejść, wielometrowe, mieniące się różnymi kolorami nacieki skalne, stalaktyty, stalagmity i kurtyny skalne. W jaskini panuje stała temperatura 8 st. C, a jej szczególną osobliwością jest występowanie odmieńca jaskiniowego, żyjącego wyłącznie w wodach dynarskiego krasu, zwanego ludzką rybką. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Słowenia: Hotele *** (2 noclegi)
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami, wc, klimatyzacją, TV i balkonem.
Chorwacja, Bośnia i Hercegowina:
Hotele *** (4 noclegi) - na terenie Chorwacji lub w Bośni i Hercegowinie. Wszystkie hotele znajdują się nad morzem, w maksymalnej odległości 500 m od morza.
Pokoje: wygodnie wyposażone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami, TV, klimatyzacją i balkonem.
Do dyspozycji gości: Słowenia: w hotelu restauracja i bar
Chorwacja: wszystkie posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen
Wyżywienie:
Słowenia: śniadanie
Chorwacja: śniadania typu bufet i obiadokolacje (najczęściej bufet, czasem serwowane, w zależności od hotelu)
Naszym zdaniem: lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu
Kategoria lokalna: ***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (6 rozpoczętych dób hotelowych), 6 śniadań i 4 obiadokolacje, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników (w Splicie, Trogirze, Dubrowniku i Szybeniku), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych.Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide, bez taksy klimatycznej) - ok. 119 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wzdluz-adriatyku-comfort/zakwaterowanie-ctz
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.8
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.6
Transport
4.9
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.9
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.