Fundacja Happy Kids

Zaczęło się od tego, że pomogliśmy uratować Happy Busa - autobus, który w trakcie wakacji, z międzynarodowym Wolontariuszami, odwiedza wioski, w których mieszkają dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje. Dzięki temu wsparciu udało się wyremontować autobus, który w te wakacje dotarł do prawie 4 tysięcy dzieci, niosąc im radość i beztroskę wakacyjną.

Obecnie wraz z Fundacją organizujemy konkurs plastyczny dla dzieci, w którym do wygrania są nasze wycieczki do Grecji dla całych rodzin.

To tylko początek naszych wspólnych działań na rzecz dzieci. W planach mamy kolejne projekty i jesteśmy przekonani, że wspólnie pomożemy wielu dzieciom.

Happy Kids od 15 lat pomaga potrzebującym dzieciom. Otacza opiekę osierocone maluchy oraz dzieci, które nie mogą się wychowywać w domach biologicznych rodziców. Tworzy dla nich Rodzinne Domy Dziecka, w których robi wszystko aby dzieci były otoczone miłością, ciepłem i dobrem. Wiele rozbitych rodzeństw zostało połączonych na nowo. W Rodzinnych domach dzieci są szczęśliwe, kochane, uczą się oraz rozwijają swoje pasje. Na chwilę obecną pod skrzydłami fundacji znajduje się 14 domów, a w planach są kolejne. Happy Kids pomaga również ubogim dzieciom ze wsi, wspiera dzieci chore m.in. onkologicznie dla których organizuje zbiórki, pomaga w rehabilitacji i wyjazdach rekonwalescencyjnych. Podopiecznych na chwilę obecną jest ponad 4000.