Bałtyckim Szlakiem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.6 /6 ( 33 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Rundale i pałac Birona • Ryga i starówka • Tallin i zamek Toompea • Tartu i uniwersytet Turaida i Sigulda • Góra Krzyży • Kretynga Połąga i Kłajpeda • Kowno i Troki • Wilno i starówka

Terminy i ceny wycieczki 1

1 549 zł
( za osobę / 8 dni )

Data wyjazdu: 09.09.2017

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Wieczorem przyjazd na Łotwę do hotelu w Bauska. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 600 km (z Warszawy).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Rundale - pałacu # oraz parku #. Po południu przyjazd do Rygi. Spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Rydze. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 100 km.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Bauska - 2, Ryga - 1, Tallin - 1, Kłajpeda - 2, Wilno - 1).
Pokoje
1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie
śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (NNW, KL, CP, assistance i bagażu). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przeprawy promowej na Mierzeję Kurońską, rejsu statkiem, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, 7 obiadokolacji (koszt pakietu świadczeń 150EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.6/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/baltyckim-szlakiem/zakwaterowanie-bsz
Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).
 
 
 
4.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.0
Program wycieczki
4.4
Pilot
3.8
Transport
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.