ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
słońce słońce

Jeszcze więcej
korzyści
z Rainbow!

Korzyści ze wszystkich możliwości, które otrzymujesz, wybierając Rainbow.
Odbieraj zniżki dla posiadaczy Karty Stałego Klienta oraz Karty Dużej Rodziny. Podaruj radość z wyjazdów dzięki elastycznej ofercie bonów wakacyjnych.

kobieta

Karta
Stałego
Klienta

 • Karta Stałego Klienta to dodatkowy rabat na Twoje kolejne
  wakacje i dedykowane benefity w ramach wybranych ofert i
  promocji
  .
 • Karta Stałego Klienta jest imienna. Zniżka przysługuje posiadaczowi Karty a także jednej
  osobie towarzyszącej oraz maksymalnie czwórce dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia
  a podróżują razem z posiadaczem Karty
  . Osoby, które w czasie trwania wyjazdu ukończą
  18 rok życia są traktowane jako osoby dorosłe i muszą mieć własną Kartę Stałego Klienta.
 • Rabat udzielany jest od podstawowej ceny imprezy /bez dodatkowych opłat/.
 • Klient może otrzymać Kartę Stałego Klienta po zrealizowaniu 3 wyjazdów z biurem podróży Rainbow. Warunkiem otrzymania Karty jest podanie przez Klienta 3 imprez, w których uczestniczył. Zakup samego biletu lotniczego na liniach tradycyjnych oraz low cost nie zalicza się do puli ww. imprez.
 • Karta Stałego Klienta przysługuje jedynie osobom pełnoletnim.
 • Należy wyrazić zgodę na posiadanie Karty Stałego Klienta, gdyż wiąże się z tym otrzymywanie różnych informacji, między innymi o promocjach, wydarzeniach, itp. Brak zgody na otrzymywanie informacji jest równoznaczne z tym, że Klient nie może zostać posiadaczem Karty Stałego Klienta.
 • Numer Karty Stałego Klienta należy wpisywać w momencie zakładania rezerwacji. Do już istniejących rezerwacji nie ma możliwości dopisania Karty Stałego Klienta.
 • Jeżeli chcesz zamówić Kartę Stałego Klienta prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: callcenter@r.pl
 • Zapoznaj się z Regulaminem Karty Stałego Klienta.
karta-klienta

Karta Dużej
Rodziny
w Rainbow

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy oficjalnym partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach projektu „Karta Dużej Rodziny.”

W ramach uczestnictwa w programie, każdy posiadacz Karty może otrzymać 2% zniżki przy zakupie oferty Rainbow. Zniżka nie dotyczy ofert Last Minute i nie łączy się ze zniżką z tytułu Karty Stałego Klienta Rainbow.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.

Więcej informacji na temat zniżek oraz Karty Dużej Rodziny dostępne jest w sieci sprzedaży na terenie całego kraju.

Jeżeli chcesz zmówić Kartę Dużej Rodziny prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: callcenter@r.pl

mężczyzna karta-rodziny

Bony
i vouchery

Proponujemy Państwu złożenie zamówienia na dowolną ilość bonów
wakacyjnych o wybranej przez Państwa wartości. Ta forma pozwala Państwu zdecydować jaką kwotę wyrażoną w bonach wakacyjnych
są Państwo w stanie przeznaczyć na prezent lub nagrodę dla swoich
pracowników, dystrybutorów, handlowców czy bliskich.

Dzięki bonom dajemy Klientowi dowolność w wyborze kierunku
i terminu wyjazdu. Każdy może zrealizować je w dowolnym i najbardziej korzystnym dla siebie momencie.

kobieta

Przykładowy wzór bonu:

bon-wakacyjny

Wzór ślubny:

bon-slubny

Wzór świąteczny:

bon-swiateczny

Wszystkie zamówienia związane z bonami i voucherami prosimy kierować do naszego Działu Grup za pośrednictwem poczty elektronicznej: grupy@r.pl

Informacje dodatkowe pod numerem telefonu: (42) 680 38 10.

Firmy, które zdecydują się na zakup bonów wakacyjnych mogą liczyć dodatkowo na atrakcyjne upusty w zależności od wartości zamówienia.

Główne warunki korzystania z bonów wakacyjnych

GŁÓWNE WARUNKI WYKORZYSTANIA BONÓW WAKACYJNYCH

1. Bon można wykorzystać przy zakupie wczasów, wycieczek objazdowych, oferty 7+7, wyjazdów narciarskich, wczasów w Polsce oraz biletów czarterowych. 2. Data ważności znajduje się na Bonie. 3. Bon pomniejsza kwotę do zapłaty na umowie. 4. Bon jest kodem alfanumerycznym i może występować w formie papierowej z pieczątką i podpisem pracownika na odwrocie lub tylko w formie elektronicznej. 5. Całkowita lub częściowa zamiana Bonu na środki pieniężne nie jest możliwa. 6. Bon ważny jest na okaziciela. 7. Do jednej rezerwacji może być wykorzystany więcej niż jeden Bon, ale jednym Bonem można opłacić tylko jedną rezerwację. Bon można dodać do zakupionej wcześniej imprezy turystycznej. 8. Jeżeli wybrana impreza będzie tańsza niż wartość wyrażona Bonem, różnica powstała w cenie nie będzie zwracana. 9. Jeżeli wybrana impreza będzie droższa niż wartość wyrażona Bonem, Klient może dopłacić różnicę w dowolny, dostępny u Organizatora sposób. 10. Bon może być realizowany w Call Center, Oddziałach Rainbow i biurach agencyjnych. 11. Realizacja Bonu następuje poprzez podanie kodu Bonu pracownikowi obsługującemu rezerwację. Wprowadzenie kodu Bonu do rezerwacji skutkuje zmianą statusu Bonu na wykorzystany. 12. Rainbow nie ponosi odpowiedzialności za bony zakupione poza siecią sprzedaży Rainbow i nie może zagwarantować, iż będą honorowane. 13. Bony można łączyć z wszelkimi promocjami Rainbow, w tym także z ofertami last minute.