Egejska Odyseja - Rejs

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.2 /6 ( 29 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Rejs statkiem - Mykonos - grecka Wenecja • Santorini - krater wulkanu • Rodos - średniowieczny Pałac Wielkiego Mistrza • Kreta - Pałac króla Minosa w Knossos • Kusadasi - starożytne miasto Efez • Ateny i Akropol • Epidavros, Mykeny i starożytny Korynt

Terminy i ceny wycieczki 3

4 342 zł
( za osobę / 8 dni )
5 658 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 09.09.2017

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 4

5.1 /6 (97 opinii )
Pappas
Grecja, Loutraki
All Inclusive light
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

figloklub
4.5 /6 (87 opinii )
Poseidon Resort
Grecja, Loutraki
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+199 zł / za osobę 7 dni

4.9 /6 (15 opinii )
Alkyon Resort Hotel & SPA
Grecja
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+379 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku w Warszawie. Przelot do Patry w Grecji samolotem charterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie do Grecji spotkanie z pilotem, następnie przejazd do hotelu nad morzem, czas wolny na odpoczynek, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Aten. Zobaczymy wzgórze Akropolu zwieńczone ruinami Partenonu - Świątyni Ateny Partenos (dziewicy) zbudowanej przez słynnego ateńskiego architekta Kallikratesa, monumentalna brama Propyleje, świątynia Ateny Nike oraz Erechtejon ze słynnym krużgankiem. Zwiedzanie wzgórza zakończymy w Muzeum Akropolu. Zwiedzanie zakończy spacer po Place, tradycyjnej dzielnicy Aten. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** - (3 rozpoczęte doby hotelowe) - wszystkie zlokalizowane nad morzem, część hoteli z basenem.
Pokoje: wygodnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienką i wc, z klimatyzacją, telefonem, TV i balkonem.
Statek: LOUIS, AQUAMARINE, CELESTYAL OLIMPIA, ORIENT QUEEN lub inny o analogicznym standardzie - (4 rozpoczęte doby hotelowe) - nowoczesny statek wycieczkowy składający się z 7,8 pokładów, ma 160-195 m długości, ponad 20 m szerokości.
Kabiny: 364-524 kabiny o różnej wielkości i standardzie.
- Kabiny 2 - osobowe - z łazienką, telefonem, regulowaną klimatyzacją, muzyką (istnieje możliwość rezerwacji kabin 3- i 4- osobowych.).
- Kabiny 3 - osobowe - wyposażone są w 2 pojedyncze łóżka lub jedno małżeńskie oraz jedno łóżko górne.
- Kabiny 4 - osobowe - posiadają 2 łóżka pojedyńcze lub jedno podwójne i 2 łóżka górne.
Kabiny znajdują się na pokładzie Bahaia lub Adria.
Część z nich stanowią kabiny zewnętrzne, z oknem, druga część, to kabiny wewnętrzne.
Do dyspozycji gości
Do dyspozycji gości: winda, jadalnia, bary, salony, dyskoteka, kafeteria, kasyno, basen, jacuzzi, centrum fitness, fotograf, sklepy duty-free, opieka lekarska.
Wyżywienie
Hotel: śniadania i obiadokolacje
Statek: śniadanie, lunch, kolacja, nielimitowane napoje alkoholowe (w tym firmowe alkohole, koktajle i drinki) oraz bezalkoholowe.Uwaga! Fotograf oraz atrakcje wykraczające poza program animacyjny oraz napiwki są dodatkowo płatne.
Wizy
Realizacja wycieczki odbywa się na podstawie paszportu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem charterowym do Patry, opłaty lotniskowe, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie podczas objazdu (3 rozpoczęte doby hotelowe), na statku (4 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienia podczas objazdu: śniadania i obiadokolacje, wyżywienie podczas 4-dniowego rejsu: śniadanie, lunch, kolacja, nielimitowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe podczas rejsu, opiekę polskiego pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Asisatnce i bagaż). Dla klientów, którzy wybrali dodatkowy tydzień pobytu: 7 noclegów w wybranym hotelu oraz wyżywienie jak w opisie obiektów /sekcja Peloponez/.

Cena podstawowa nie obejmuje: dodatkowych wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu i przewodników w Atenach i na Peloponezie, dodatkowych posiłków oraz opłat portowych: 106 EUR/os. i opłaty paliwowej: 24 EUR/os. płatne na miejscu, napiwków na statku oraz innych wydatków osobistych. Koszt biletów wstępu, lokalnych przewodników oraz wycieczki do Efezu i na Santorini: ok. 216 EUR/os. Uczniowie i studenci proszeni są o zabranie legitymacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/egejska-odyseja-rejs/zakwaterowanie-gss
Egejska Odyseja - rejs Zapraszamy Państwa na fascynujący rejs po wspaniałych zakątkach Grecji i Turcji. Wyprawa zaczyna się na północy Peloponezu, w Patrze, by zaraz przenieść się do największego greckiego portu w Pireusie, skąd wypłyniemy na pełen wrażeń i niesamowitych przeżyć rejs. Przygodę rozpoczniemy od wyspy Mykonos - najbardziej charakterystycznej wyspy archipelagu Cyklad z białymi domami, setkami kaplic i licznymi wiatrakami. Następnie zawitamy do tureckiego Kusadasi, skąd przeniesiemy się na najpiękniejszą z małych wysp Dodekanezu, czyli Patmos, a następnie udamy się na Rodos - wyspę Słońca. W drodze powrotnej zatrzymamy się na największej greckiej wyspie - Krecie oraz na najpiękniejszej - Santorini. Wycieczka zakończy się w Atenach, gdzie będzie można zwiedzić zabytki starożytnego miasta. Podczas rejsu wygodnym i komfortowym statkiem będą Państwo mogli korzystać z kąpieli słonecznych i wypoczynku przy basenie. Ponadto każdego dnia można korzystać z licznych atrakcji organizowanych przez załogę statku!
 
 
 
5.2 Ocena ogólna tej wycieczki
5.6
Program wycieczki
5.3
Pilot
5.2
Transport
4.7
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
5.1
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.