Kenia - Powitanie z Afryką

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Mombasa Beach KSS
Wyżywienie
5.8 / 9 opinii
SŁONIE, ŻYRAFY, ANTYLOPY I LWY, DACH AFRYKI – KILIMANDŻARO, TSAVO – NAJWIĘKSZY PARK NARODOWY W KENII, PLAŻE NAD OCEANEM INDYJSKIM

Oferta obecnie nie jest w sprzedaży

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na http://r.pl/rozklady.
Międzylądowanie techniczne w Egipcie (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu). Wieczorem przylot na lotnisko w Moi w Mombasie. Po odprawie paszportowo - wizowej transfer do wybranego hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 2-4

Pobyt w wybranym hotelu na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelach j.w., transfery mikrobusami oraz transfer lotnisko - hotel - lotnisko, wyżywienie jak w programie i opisach hoteli, opiekę polskiego rezydenta w Mombasie oraz miejscowego kierowcy-specjalisty podczas safari (j. angielski), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), dodatkowo podczas safari polski pilot lub zamiennie jeden z kierowców minibusów mówiący w języku polskim w zakresie umożliwiającym podstawową komunikację.

Cena nie obejmuje: wizy kenijskiej (50 USD), opłat za wstępy do parków narodowych, zwyczajowych napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łącznie bilety wstępu i napiwki płatne obowiązkowo pilotowi na miejscu jako pakiet ok. 165 USD/ os.), wycieczek lokalnych, np.: wioska masajska (25 USD/ os.) oraz innych wydatków osobistych.
Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość pakietu świadczeń podane zostały na dzień 01.04.2013r. i mogą ulec zmianie.
5.8 Ocena ogólna tej wycieczki
5.7
Program wycieczki
5.7
Pilot
5.2
Transport
5.6
Zakwaterowanie
5.3
Wyżywienie
4.2
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.