Kenia - Powitanie z Afryką

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Mombasa Beach KSS
Wyżywienie
5.8 / 9 opinii
SŁONIE, ŻYRAFY, ANTYLOPY I LWY, DACH AFRYKI – KILIMANDŻARO, TSAVO – NAJWIĘKSZY PARK NARODOWY W KENII, PLAŻE NAD OCEANEM INDYJSKIM

Oferta obecnie nie jest w sprzedaży

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na http://r.pl/rozklady.
Międzylądowanie techniczne w Egipcie (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu). Wieczorem przylot na lotnisko w Moi w Mombasie. Po odprawie paszportowo - wizowej transfer do wybranego hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 2-4

Pobyt w wybranym hotelu na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelach j.w., transfery mikrobusami oraz transfer lotnisko - hotel - lotnisko, wyżywienie jak w programie i opisach hoteli, opiekę polskiego rezydenta w Mombasie oraz miejscowego kierowcy-specjalisty podczas safari (j. angielski), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), dodatkowo podczas safari polski pilot lub zamiennie jeden z kierowców minibusów mówiący w języku polskim w zakresie umożliwiającym podstawową komunikację.

Cena nie obejmuje: wizy kenijskiej (50 USD), opłat za wstępy do parków narodowych, zwyczajowych napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łącznie bilety wstępu i napiwki płatne obowiązkowo pilotowi na miejscu jako pakiet ok. 165 USD/ os.), wycieczek lokalnych, np.: wioska masajska (25 USD/ os.) oraz innych wydatków osobistych.
Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość pakietu świadczeń podane zostały na dzień 01.04.2013r. i mogą ulec zmianie.
5.8 Ocena ogólna tej wycieczki
5.7
Program wycieczki
5.7
Pilot
5.2
Transport
5.6
Zakwaterowanie
5.3
Wyżywienie
4.2
Intensywność programu
6.0 Ogólna ocena

For ever Afrika!!!

Polecam wszystkim
Pokaż więcej »

Dodał(a): Cezary, Gdańsk, 28.03.2014

Termin pobytu: Listopad 2013

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.