Rejs po Karaibach - Antyle błękitne marzenia

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie śniadania + all inclusive
5.0 / 66 opinii
Wycieczka samolotem
Dominikana – rajska wyspa • Santo Domingo – poczuj zmysłami stolicę • La Romana – słynąca z najlepszych cygar • St. Marten – Mała Holandia Karaibów • Saint Lucia - najpiękniejsza z Wysp Zawietrznych • Antigua i Barbados – ekstremalna przyroda • rafy koralowe • plantacje kakao, kokosów • destylarnia rumu • Statek Zenith **** z bogatą formułą All Inclusive! • polski pilot na pokładzie statku.

Terminy i ceny wycieczki 12

22.12 - 31.12.2016 (10 dni)
6 476 zł / os.

Promocja:  Promocja 18%


śniadania + all inclusive

29.12 - 07.01.2017 (10 dni)
6 914 zł / os.

Promocja:  Promocja 21%


śniadania + all inclusive

05.01 - 15.01.2017 (11 dni)
6 538 zł / os.

Promocja:  Promocja 26%


śniadania + all inclusive

13.01 - 22.01.2017 (10 dni)
6 252 zł / os.

Promocja:  Promocja 21%


śniadania + all inclusive

20.01 - 29.01.2017 (10 dni)
5 521 zł / os.

Promocja:  Promocja 22%


śniadania + all inclusive

6 476 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 22.12.2016

Dla terminu: 22.12.2016, brak opcji przedluzeniowej

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy do Madrytu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady. Przylot do Madrytu, transfer do hotelu **/*** w Madrycie lub okolicy(transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy). Dla chętnych jeśli czas na to pozwoli (fakultatywnie, za dodatkową opłatą) wycieczka po Madrycie: cena ok. 30 – 40 EUR/os. – cena zależna od liczby chętnych. W tym dniu nie ma kolacji w hotelu.

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko Barajas (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy).Wylot z Madrytu na Dominikanę samolotem czarterowym - hiszpańskich linii lotniczych. Przylot na lotnisko w Santo Domingo na Dominikanie. Po przylocie odprawa paszportowo-celna. Transfer do portu (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy). Zaokrętowanie, zakwaterowanie na statku w opłaconej kabinie, czas na odpoczynek i nocleg. Ok. 22:00 statek wypływa w rejs w kierunku La Romany (nocny rejs).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Do dyspozycji gości
Recepcja, windy, mini-galeria handlowa (dutyfree), 2 restauracje (bufet i a’la carte), 6 barów, klub nocny (dyskoteka), 24-godz. serwis kabinowy, kasyno, teatr, zewnętrzny basen ze słoną wodą wraz z brodzikiem dla dzieci, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), centrum fitness (siłownia, sauna , spa-dodatkowo płatne), mini club dla dzieci, biblioteka, salon gier, pokój do gry w karty, Internet (dodatkowo płatny). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, itp. Podczas niektórych imprez wieczornych mile widziane stroje wieczorowe. Wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownia, wstęp do dyskoteki – bezpłatne. Usługi typu Internet, fax, telefon, masaże, pralnia, usługi medyczne itp. są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są wyłącznie karty kredytowe. Nieakceptowane są karty debetowe i bankomatowe. Na statek nie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów m. in.: żelazek, scyzowryków, czajników elektrycznych, żywności, napojów (w tym alkoholowych) oraz żadnych materiałów łatwopalnych.
Pokoje
Hotele: 1 rozpoczęta doba hotelowa – w Madrycie lub okolicy w hotelu **/*** ze śniadaniem w pokojach 2-os., 7 rozpoczętych dób hotelowych – na statku **** o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive; kabiny 2-os z łazienkami (opis kabin i statku j.w.)
Zenith **** - Duży statek wycieczkowy, po renowacji w 2013 r, należący do hiszpańskiego armatora „Pullmantur Cruises”. Statek składa się z 10 pokładów, ma ponad 25 m. wys. i 208 m. dł, a załoga liczy 620 osób. Statek może zabrać na pokład ok. 1800 pasażerów.
Kabiny: 720 kabin o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny 2-os. z łazienką (prysznic), w niektórych możliwe dostawki (również w postaci podwieszanych łóżek). W każdej TV, mini-sejf, suszarka do włosów oraz klimatyzacja.
- Kabina wewnętrzna bez okna - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
- Kabina zewnętrzna z oknem - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę. - Kabina zewnętrzna z balkonem - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów, mini-sejf oraz balkon. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
Wyżywienie
Wyżywienie: All Inclusive: bogate, smaczne i różnorodne posiłki w formule all inclusive składają się ze: śniadania, przekąsek, lunchu i podwieczorka (teatime) oraz obiadokolacji (serwowane a’la carte w restauracji głównej lub typu bufet w restauracji bufetowej). Napoje z dystrybutorów: woda, kawa, herbata, soki dostępne podczas ww. posiłków. Ponadto nieograniczona ilość lokalnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych serwowanych w wybranych barach, restauracjach i w dyskotece na statku (napoje niegazowane i wybrane alkohole lokalne podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów np.: brandy, gin, wermut, whisky, tequila, rum, wódka, likiery; smakowe kawy oraz herbaty, wybrane wina oraz piwa alkoholowe i bezalkoholowe; soki z wyjątkiem świeżo wyciskanych, Pepsi, 7up, drinki alkoholowe i bezalkoholowe). Alkohole markowe dodatkowo płatne; możliwość dokupienia pakietu „Premium” zawierającego wszystkie napoje alkoholowe i bezalkoholowe (łącznie z importowanymi ). Dodatkowo formuła All Inclusive zawiera: wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownię, wstęp do dyskoteki.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Madrytu oraz przelot samolotem charterowym na trasie Madryt-Dominikana-Madryt, 1 nocleg w Madrycie w hotelu **/*** ze śniadaniem; zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych) na statku 4* o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive; kabiny 2 os.(możliwość dostawki) z łazienkami (opis kabin i statku j.w), korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Dominikanie i w Madrycie, all inclusive na statku wg opisu jak wyżej, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłat lotniskowych i portowych.
Uwaga: w terminie 05.01 (RAM/01/05 – rejs jest o 1 dzień/1 noc dłuższy - zakwaterowanie (razem 8 rozpoczętych dób hotelowych) na statku 4* o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive) Cena nie obejmuje: opłaty za serwis pokładowy oraz napiwki dla kierowców (ok. 85 EUR), wycieczki po Madrycie, wycieczek fakultatywnych podczas rejsu oraz innych wydatków osobistych.
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
4.7
Program rejsu i wycieczki lokalne
4.1
Pilot
4.8
Kajuta
5.6
Obsługa statku
4.8
Statek
5.4
Wyżywienie

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.