Baśniowa Tajlandia

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.3 /6 ( 159 opinii ) Last
minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Bangkok i Szmaragdowy Budda • most na rzece Kwai • Ayutthaya i Sukhothai • słonie, krokodyle i tygrysy • Złoty Trójkąt • Chiang Rai i Chiang Mai • wypoczynek w Pattaya, Jomtien, Rayong lub na Koh Samet

Terminy i ceny wycieczki 24

24.08 - 08.09.2016 (16 dni)
6 237 zł / os.

Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

22.10 - 06.11.2016 (16 dni)
5 379 zł / os.

Promocja 40%


Wg programu imprezy
Śniadania

29.10 - 13.11.2016 (16 dni)
5 689 zł / os.

Promocja 40%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

05.11 - 20.11.2016 (16 dni)
6 243 zł / os.

Promocja 38%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

12.11 - 27.11.2016 (16 dni)
6 094 zł / os.

Promocja 38%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

6 237 zł
( za osobę / 11 dni + 5 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 24.08.2016

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 8

Cholchan Pattaya Resort
Tajlandia, Pattaya/Jomtien
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

0 zł / za osobę 5 dni

A-One Star Hotel
Tajlandia, Pattaya/Jomtien
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

+69 zł / za osobę 5 dni

Discovery Beach
Tajlandia, Pattaya/Jomtien
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

+260 zł / za osobę 5 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem rejsowym do Bangkoku (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego).

Dzień 2

Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele dobrej klasy,odpowiadające standardowi ***/**** w ocenie organizatora.
Pokoje: we wszystkich hotelach są wyposażone w TV, klimatyzację, łazienki z wc i często mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).

Część pobytowa Hotele: opisy poszczególnych hoteli w części dotyczących wczasów w Tajlandii (Jomtien/ Pattaya, Rayong lub Koh Samet)
Do dyspozycji gości
Część objazdowa: w hotelach restauracja, bar i w większości hoteli basen
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Płw. Arabskiego lub Stambule), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (12 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem i pociągiem sypialnym na terenie Tajlandii (1 nocny przejazd), wyżywienie jak w programie (13 śniadań, 6 lunchy/obiadów, 4 kolacje i 1 prowiant na drogę nocnym pociągiem), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
  Cena podstwowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 190 USD, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz wycieczek fakultatywnych.
Wizy
Zniesiono obowiązek wizowania dla obywateli polskich.
 
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
  Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Waluty:
Zaleca się zabranie USD, choć można również wymieniać euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny)
Uwaga!
-
W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji  (z małymi wizerunkami prezydentów). - Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
5.3
Pilot
5.4
Transport
5.0
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
4.5
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.