ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Rainbow  / Biura Rainbow  / Płock  / ul. Wyszogrodzka 144 / Galeria Wisła

RAINBOW

ul. Wyszogrodzka 144 / Galeria Wisła

Lokalizacja:
Biuro znajduje się na parterze obok drogerii Rossmann, w pobliżu delikatesów SPAR, naprzeciwko kawiarni Costa Coffe.
Pracownicy biura polecają:
Brazylia:

·
 • A jak Amazonka
  Amazonka to najdłuższa rzeka w Brazylii i Ameryce Południowej, a według niektórych badaczy - także na świecie. Amazonia, czyli deszczowy las w dorzeczu Amazonki, zajmuje znaczną część terytorium Brazylii. To prawdziwe bogactwo fauny i flory.
  ·
 • Karnawał w Rio de Janeiro
  To największy na świecie karnawał. Rozpoczyna się w piątek przed środą popielcową i trwa pięć dni oraz pięć nocy. Centrum obchodów jest sambodrom, który powstał w 1984 roku, w miejscu narodzin samby. Ma 700 metrów długości i mieści 60 tys. widzów, podziwiających rywalizację szkół samby, tancerek i tancerzy w barwnych strojach. Tegoroczny karnawał przyciągnął do miasta milion turystów z całego świata.
  ·
 • Copacabana
  To jedna z najbardziej znanych nazw na świecie. Jest to dzielnica w malowniczo położonym Rio de Janeiro, która słynie z długiej na 4 km plaży z białym piaskiem, błękitnym oceanem i słońcem, które świeci przez cały rok. Organizuje się tu wiele imprez kulturalnych oraz sportowych.

  ·
 • Piłka nożna

  Piłka nożna jest narodowym sportem w Brazylii. Nie można mówić o tym kraju bez futbolu, który dla jego mieszkańców jest święty i można wręcz powiedzieć, że stawiany na tym samym poziomie co religia. Stąd pochodzi wielu znanych piłkarzy, do których zaliczają się m.in.: Cafu, Kaka, Neymar, Robinho, Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Roberto Carlos.

 • RAINBOW
  ul. Wyszogrodzka 144 / Galeria Wisła
  Płock 09-410

  Zobacz na mapie

  Pn-Pt

  09:00 - 21:00

  Sb

  09:00 - 21:00

  Nd (handlowe)

  10:00 - 21:00
  Zobacz wszystkie biura