Opinie klientów o Kissos

4.2 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.0
Obsługa hotelowa
4.3
Plaża
2.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
3.3
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Lidia Warszawa 01.04.2014

dobry hotel w świetnym punkcie

Hotel znajduje się na początku promenady tętniącej życiem do póżnych godzin nocnych, pełnej sklepików, restauracji i kafejek. Jednocześnie jest przytulny, w miarę cichy i bardzo przyjazny Gościom.

4.5/6

Justyna, Lublin 28.03.2014

Miły pobyt w hotelu Kissos

Bardzo miło wspominam wyjazd do hotelu Kissos, który był podróżą poślubną. Jako młoda para otrzymaliśmy większy pokój z wyjściem na basen, a w pokoju czekał na nas kosz owoców i wino. Pobyt na terenie basenów hotelowych był przyjemny. W ciągu dnia odwiedzaliśmy ciekawe miejsca w okolicy: parki archeologiczne i port. Wieczorami, piękne zachody słońca umilały nam wieczorne spacery brzegiem morza. Polecamy mimo drobnych minusów, takich jak brak piaszczystej plaży (do najbliższej trzeba dojechać autobusem) i brak promenady typowej dla kurortów turystycznych. Bardzo dobra jakość za niewysoką cenę.

3.0/6

Marcin Warszawa 30.03.2014

Mocno średnio...

Za tę cenę bardzo średnio. Brak piaszczystej plaży w promieniu kilku kilometrów po której można spokojnie bez kaleczenia się spacerować i kąpać się w morzu. Pokój spory ale już dość mocno używany. Z czystością bardzo średnio. Za to fajny basen. Jedzenie było często, porcje były duże. Całkiem smacznie. Jednakże obiady często były odgrzaną powtórką z kolacji z poprzedniego dnia. Śniadania codziennie takie same - english breakfast. Z tego względu chyba lepiej nie brać all inclusive, tylko HB. Za to jak się pospaceruje w dobrych butach wzdłuż morza to można natrafić na naprawdę ładne widoki ze skał.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem