wypoczynek

Wczasy na Fidżi - co musisz wiedzieć?

  • O Fidżi
  • Opinie
  • Pogoda

Fidżi

Fidżi to obietnica egzotycznych wakacji na końcu świata. Archipelag wysp położony w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego to cel wielu turystów, którzy marzą o urlopie spędzonym w prawdziwym raju. Na Fidżi można mieć wrażenie, że czas naprawdę zwalnia, a wyspy zachwycają uroczymi zakątkami, które wyglądają tak dziewiczo, jak gdyby nie zostały jeszcze odkryte.
Wakacje na Fidżi to przede wszystkim możliwość relaksu na piaszczystych, szerokich plażach oblewanych przez łagodne fale oceanu. Krystalicznie przejrzysta woda zachęca do kąpieli i uprawiania sportów wodnych, a na miłośników nurkowania czekają przepiękne ogrody raf koralowych. Fidżi to jednak także świat malezyjskiej kultury, która fascynuje na każdym kroku. Odkryj jego sekrety, spędzając wakacje na rajskich wyspach!

Opinie o Fidżi

Fidżi
6.0 /6

Bula

Piękne tereny, wszechobecna natura i niezwykle gościnni mieszkańcy, którzy spokojem i brakiem pośpiechu potrafią zmienić nasze postrzeganie świata.
Dodał(a):
Michał Kamil, Warszawa, 15.02.2020
6.0/6 Ocena ogólna Fidżi

Pogoda w Fidżi

Równikowy klimat Fidżi powoduje, że świetna pogoda trwa tutaj właściwie przez cały rok. Pora deszczowa rozpoczyna się w styczniu i aż do marca mogą występować duże opady. W tym okresie wzrasta najbardziej także słupek rtęci, a temperatury na Fidżi mogą przekraczać 30°C. Na przełomie lipca i sierpnia jest nieco mniej upalnie, a termometry wskazują średnio 25°C-26°C. Fidżi charakteryzuje się także dość dużymi amplitudami dobowymi, które mogą wynosić nawet 12°C