Opinie klientów o Coral Sea Sensatori

6.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sandra, Olsztyn 07.01.2020

Cudowne wakacje zimą

Nasz pobyt przypadł na okres bożonarodzeniowy i decyzja by spędzić ten czas w hotelu Coral Sea Sensatori był najlepszym prezentem jaki mogliśmy sobie sprawić! Hotel organizował wiele ciekawych atrakcji - występy zespołów tanecznych i muzyków na żywo. Wszystko to stworzyło piękną oprawę dla Świąt pod palmami.

6.0/6

Przemysław, Nowe Bielice 30.06.2021

Mega hotel

Hotel naprawdę godny polecenia. Plaża super, leżaków pod dostatkiem, rafy tuż przy brzegu. Wyżywienie oceniam bardzo dobrze, wszystko swieże i bardzo smaczne z ogromnym wyborem. Pokój bez zastrzeżeń, duży i czysty. Polecam pokój swim up room - mega sprawa z widokiem na morze i prywatnym basenem. Baseny super i tam też leżaków od groma. W tym hotelu wersja all inclusive to jest to za co płacimy, nie jak w inych hotelach wszystko w malych kubkach wydzielane i w dodatku jeden człowiek jeden kubek. A tutaj drinki duże i nieoszukane, kawa dobrego gatunku, czy to gorąca lub mrożona podana w super szklance z dużą ilością spienionego mleka. Szejki mleczne, chipsy, soki czego dusza zapragnie w każdej ilości podane do leżaka z uprzejmością i uśmiechem. Obsługa hotelu też na duży plus , wszystko załatwione od ręki i z uśmiechem. Kelnerzy, recepcjoniści, sprzątacze na 5 plus. Dużym atutem jest też to że nigdzie nie ma naganiaczy sprzedających wszelakie oferty hotelu. Tutaj tego nie ma i osobiście uważam to za duży plus bo innych hotelach potrafią nieźle uprzykrzyć tym życie i odpoczynek. To samo z animatorami, jak nie masz ochoty na tańce lub ćwiczenia w basenie to nie wyrywają cię na siłę z leżaka. Ogólnie na terenie hotelu jest atmosfera sielanki, spokoju i odpoczynku. Taki super klimat. Teren hotelu piękny i czysty. Wifi w pokoju i na hotelu działa super. Dostajemy 2 Gb gratis , po przekroczeniu tego limitu dopłata na koniec przy wyjeździe. Jedyny minus tego hotelu że nie ma ani jednego Polskiego kanału w tv. Ale i tak ocena na 6 i z pewnością jeszcze tu wrócimy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem