Opinie klientów o Quad Safari - quad double

5.3 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marcin, Starowa Góra

Świetna zabawa dla Młodych Ciałem albo Duchem :) W naszym przypadku dowiezieni zostaliśmy na miejsce i wracaliśmy taksówką. Pojechaliśmy dwoma quadami jednym jednoosobowym i jednym dwuosobowym. Przewodnik zadbał o atrakcje zdjęcia i bezpieczeństwo. Super dzień.

5.0/6

Hanna, Katowice

Super zorganizowane - jazda może trwała krócej niż opisywano ale nie dało się nudzić. Na miejscu u Beduinów tez dużo atrakcji (mnie i partnera przewodnik z rainbow jeszcze wziął na tył pokazać 3 dniową kózkę ;) jeżeli to czytasz - dziękuje! <3. Jednak jak ktoś się spodziewa pustyni jak w Maroko to się zawiedzie, to są raczej gruzy i żwir. Ale poczęstowano nas również wielką kolacją, która była bardzo dobra i powrót po ciemku również pełen wrażeń. Bardzo polecamy

5.0/6

Kamil Mateusz, Kraków

Wycieczka bardzo fajna, choć jak dla mnie celem było quad safari - sama wizyta w wiosce beduinów jest turystycznym wabikiem. Na quadach bawiłem się fajnie w wiosce czekałem na powrót :) Dojazd z hotelu mieliśmy dość długi, więc następnym razem pewnie poszukałbym coś bliżej.