Opinie klientów o Iberotel Miramar

5.3 /6
opinie
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
4.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

W. 18.04.2017

Emiracki luksus

W Iberotelu Miramar byliśmy w marcu 2017r. Wprawdzie pogoda nie dopisała, bo bardzo często padał deszcz, to jednak sam hotel , jak i rezydentka pani Monika Chojak wszystko to nam zrekompensowali. Już podczas powitania na lotnisku p. Monika okazała sie bardzo kompetentną, miłą i serdeczną osobą. W drodze do hotelu przybliżyła nam warunki życia w Emiratach Arabskich, opowiedziała o ich historii i różnicach pomiędzy nimi. W hotelu współpracowała z recepcją, dzięki czemu szybko i sprawnie przydzielono nam pokoje. Zamieszkaliśmy w pięknym, doskonale wyposażonym,przestronnym apartamencie z tarasem.Samo położenie hotelu jest nieciekawe, na pustkowiu, ale w pięknym, wspaniale utrzymanym ogrodzie z basenem, przy ładnej plaży. Do jedynego, najblizszego sklepu - około 800 metrów. Daleko od miasta.Dobra kuchnia, urozmaicone posiłki. Jedynie śniadania monotonne.Warto jechać na organizowaną przez Biuro wycieczkę do Dubaju. To wspaniałe, bogate, czyste miasto. Duże wrażenie robią wysokościowce, w tym najwyższy budynek świata, o 163 użytkowych piętrach - Burdż Chalifa. W drodze do Dubaju nadal dzieliła się z nami swoją szeroką o nim wiedzą rezydentka p.Monika.Zasługuje ona na największe uznanie. I nie jest to moja odosobniona opinia, lecz całej naszej kilkudziesięcioosobowej polskiej grupy.Brawo Pani Moniko!

5.0/6

Anna 14.02.2017

Miramar

Po zwiedzaniu Dubaju pojechaliśmy na wypoczynek do Al Agua w okolicy Fujaihra, gdzie mieści się lotnisko na które się przylatuje i z którego wraca się do Polski, lotnisko co prawda w nazwie międzynarodowe, ale póki co realizuje niewiele lotów- głównie czartery - więc tłoku nie ma i pośpiechu w odprawie także. Wybraliśmy hotel Iberotel Miramar. Hotel ładny, przyjazny turystom, byłow nim wielu Rosjan i Polaków. Jedzenie różnorodne, my korzystaliśmy z opcji all inclusive, bo wszystko na miejscu drogie, a wokół hotelu pustka - więc nie ma możliwości wyjścia na zakupy czy do restauracji. Ogólnie hotel należy ocenić pozytywnie i nie ma się czego "czepiać", natomiast jeśli ktoś się nastawia na absolutne "wow", bo hotel ma 5 gwiazdek i to w Emiratach, to może być nieco rozczarowany ( przyznałabym raczej dobre 4). Można znależć trochę niedoróbek, które w tej kategorii hotelu nie powinny się zdarzać, np. uszkodzone i pordzewiałe stoliki przy patasolach na plaży. Hotel proponuje wieczorami rozrywki typu pokaz tańca brzucha, palenie shishy czy muzykę na żywo, ale nic co mogłoby pozostawić jakieś trwałe wrażenia, bardziej pod gusta Rosjan. Generalnie mimo dużej liczby Polaków brak animacji w naszym języku, czy programów TV, a po rosyjsku jak najbardziej.Tym niemniej organizację wieczorów należy zapisać na plus hotelu, gdyż hotel obok naszego Rotana, będący również w ofercie Rainbow tego tupu rozrywek nie ma wogóle. Godzina 22 i hotel szykuje się do snu. W Rotanie nie ma również basenu wewnętrznego, który był u nas w strefie spa, co było przydatne szczególnie w dniu, gdy zaskoczył nas deszcz.Plaża szeroka, piaszczysta, woda w Zatoce Omańskiej czysta, dotatkową artakcją były fale, ale to może skutek zmiennej w tym czasie pogody. Podsumowując, jesteśmy z wyboru hotelu zadowoleni. Ogólnie połączenie zwiedzania i odpoczynku było dla nas idealnym rozwiązaniem i absolutnie polecam każdemu. Jeśli ktoś wybierze się na wycieczkę Dubaj jest naj, nie będzie żałował.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem