Indie - Złoty Trójkąt i Bollywood

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.1 / 24 opinii Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Delhi i Brama Indii • Jaipur i wjazd do Fortu Amber na słoniach • mauzoleum Taj Mahal • zespół architektoniczny Fatehpur Sikri z listy Unesco • obserwatorium astronomiczne Jantar Mantar • Bombaj - stolica Bollywood

Terminy i ceny wycieczki 3

14.02.2016 termin potwierdzony
Last Minute
Śniadania i obiadokolacje
5 000 zł / za os. 9 dni
13.03.2016 termin potwierdzony
Last Minute
Śniadania i obiadokolacje
4 940 zł / za os. 9 dni
03.04.2016 termin potwierdzony
Last Minute
Śniadania i obiadokolacje
4 590 zł / za os. 9 dni
5 000 zł
( za osobę / 9 dni )

Data wyjazdu: 14.02.2016

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

11:40 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - New Delhi, z przesiadką w Dubaj.
13:40 Wylot z Warszawy.
22:15 Przylot do Dubaju.
04:30 Wylot z Dubaju.
Rozkład lotów jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady.

Dzień 2

09:00 Przylot do New Delhi. Transfer do hotelu, śniadanie i czas na odpoczynek po podróży. Następnie zwiedzanie Delhi, w programie m.in.: Złota Świątynia sikhijska, grobowiec Humayuna (pierwowzór słynnego Taj Mahal). Z zewnątrz zobaczymy budynki rządowe: Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Kolejno udamy się pod India Gate (słynną bramę Indii). Po południu zwiedzanie Starego Delhi: obejrzymy z zewnątrz monumentalny Czerwony Fort zbudowany przez Szahjahana (przez lata służący jako koszary), zwiedzimy największy w Indiach Północnych meczet Jama Masjid oraz Raj Ghat - miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Powrót na obiadokolację do hotelu. (Trasa ok. 40 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** wg kategorii lokalnej - (8 rozpoczętych dób hotelowych: New Delhi - 2, Jaipur - 2, Agra - 1, Bombaj - 2, w pociągu - 1). Pokoje: możliwa dostawka (najczęściej łóżko polowe), klimatyzacja lub/i wiatrak przysufitowy.
Wyżywienie
śniadania i obiadokolacje, w pociągu kolacja w formie pakietu podróżnego.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot liniami rejsowymi Warszawa - New Delhi, Bombaj - Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, 8 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/ os./ dzień oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
 
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 170 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD) oraz wycieczek lokalnych: Galta (ok. 15 USD), teatr w Agrze (ok. 35 USD).
  Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.04.2015 r. i mogą ulec zmianie.
Wizy
Wiza
·Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza.
·Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie Travella i kosztuje 290 zł/os.
·Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym Travella najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@rainbowtours.pl
·Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. -Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.