Wenecja - Amore Mio

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.6 /6 ( 4 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Wenecja - Amore Mio - 4 dni • Pałac Dożów - siedziba Dożów Weneckich • Bazylika św. Marka - najbardziej wyjątkowa Bazylika na świecie • wieża Campanile - niezapomniany widok Laguny Weneckiej • Canale Grande - niepowtarzalny kanał na mapie miasta • gondole - poczuj się jak prawdziwy Wenecjanin

Terminy i ceny wycieczki 4

2 420 zł
( za osobę / 4 dni )

Data wyjazdu: 26.08.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

07:35 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl/rozklady.
09:35 Wylot z Warszawy.
11:40 Przylot do Wenecji, transfer do hotelu w ok. Wenecji. Czas wolny. (Trasa ok. 35 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd na parking Tronchetto, skąd wypłyniemy statkiem turystycznym na lagunę wenecką aby odwiedzić najbardziej kolorową wyspę Wenecji – Burano. Wyspa Burano znana jest z kolorowych domów i słynnych koronek weneckich. Spacer i czas wolny na wyspie. Następnie przepłyniemy w okolice Placu św. Marka. Zwiedzanie miasta, rozpoczniemy od wjazdu na wieżę Campanile znajdującej się na Placu św. Marka, z której będziemy podziwiać wyjątkową panoramę laguny weneckiej. Następnie Plac św. Marka, gdzie znajdują się najważniejsze zabytki miasta od Pałacu Dożów po Bazylikę św. Marka. Następnie wizyta w najważniejszym muzeum miasta Pałacu Dożów. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie Bazyliki św. Marka. Następnie czas wolny. Wieczorem proponujemy kolację w restauracji menu typowo weneckie (płatna dodatkowo). Późnym wieczorem powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 30 km).

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/ *** położony w pobliżu centrum (ok. Mestre) lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do głównych atrakcji turystycznych Wenecji (3 rozpoczęte doby hotelowe). Hotel położony w mieście satelickim (30-65 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami.
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje
skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Wenecji, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelach (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsów barką turystyczną i gondolami), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 145 EUR - płatne obowiązkowo pilotowi, jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: kolacja w restauracji ok. 35 EUR.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej. - niepełnosprawnych - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem inwalidztwa.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wenecja-amore-mio/zakwaterowanie-zan-lato
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour giude.
 
 
 
5.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.6
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.9
Transport
3.9
Zakwaterowanie
4.3
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.