Opinie klientów o Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa

5.0 /6
91 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.4
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata44 29.08.2021

Polecam super hotel 🌞🥂🌞

Wszystko było jak w opisie w folderze, piękna okolica , pokoje czyste , jedzenie urozmaicone , dużo animacji, każdy znajdzie coś dla siebie, nie można było się nudzić byliśmy z 11 letnim chłopcem i tez wrócił zadowolony . Myślę, ze jak bym miała wybierać jeszcze raz padło by na ten hotel .💪🥇

6.0/6

Kinga Maria, KRAKÓW 09.05.2024
Termin pobytu: luty 2023

Fantastyczne wakacje

Hotel bardzo czysty i przyjazny. Jedzenie bardzo urozmaicone, codziennie kolacja tematyczna. Każdy coś dla siebie znajdzie. Uroku dodają spacerujące pawie o terenie całego ośrodka.

6.0/6

Mirosław, --- 03.04.2022

Wspaniały

17.03.2022 roku wylot do tego hotelu na 16 dni wraz z żoną. No i zaczęło się lot przebiegł przyjemnie i w miłej atmosferze. Bardzo szybki i sprawny transport do hotelu. A tu wielkie zaskoczenie przywitała nas procesja kościelna z okazji święta św. Patryka. Na czele ksiądz i orszak pięknych młodych kobiet i chłopców ubranych w stroje dominikańskie porwali nas ze sobą i ustroili nas w maski ,korale i świecidełka, było to bardzo przyjemne na początek. Wszystko dalej było jak na początku, jedzenie wyśmienite, położenie wspaniałe, bary i baseny bardzo ładne, widoki prześliczne. Obsługa uśmiechnięta i miła również. Nie ma do czego się przyczepić. Byliśmy na trzech wycieczkach. Najlepiej podobała nam się szlakiem rajskich wysp. Wakacje życia.

6.0/6

Ula 06.12.2021

Wakacje

Hotel polecony przez Panią z biura bardzo dobry czysty codziennie sprzątany i wymieniane ręczniki . Tropikalny klimat , przemiła obsługa ,wspaniałe jedzenie .Czysto i bezpiecznie .Luksusowe wakacje w listopadzie z drinkiem pod palmami w pełnym słońcu. Polecamy wycieczkę Dominicana Autentica pokazująca ciekawostki codziennego dnia mieszkańców wyspy . Pracownicy biura podróży pełniący dyżury w hotelu bardzo pomocni w rozwiązywaniu różnych problemów
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem