Nagrody

RÓŻA KOLUMBA ZA R.pl

Z przyjemnością informujemy, że nasza nowastrona internetowa R.pl zwyciężyła w kategorii media internetowe w plebiscycie "Róża Kolumba" organizowanym przez Wiadomości Turystyczne. Serdecznie dziękujemy. (22.04.2016)
RÓŻA KOLUMBA 2016
RÓŻA KOLUMBA 2016

NAGRODA BUSINESS TRAVELLER 2015

Nagroda w polskiej edycji Business Travellera w plebiscycie na firmę przyjazną biznesowym podróżom. Ocena i wyniki w oparciu o wyniki ankiet wypełnionych przez biznesmenów. (17.02.2016)

KOLEJNY DIAMENT FORBESA

W środę 16 marca, podczas uroczystej gali w Domu Towarzystwa Kredytowego przy ul. Pomorskiej 21 w Łodzi, zostały wręczone Diamenty Forbesa. Trafiły one do firm, które w latach 2012-2014 najszybciej zwiększały swoją wartość. Z przyjemnością informujemy, że to właśnie nam przypadła nagroda w kategorii spółek z przychodami powyżej 250 mln zł.
Diament FORBESA 2016
Diament FORBESA 2016

I MIEJSCE W KONKURSIE TOUROPERATOR ROKU

15 października podczas otwarcia Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu ogłoszono wyniki V Konkursu Touroperator Roku. Z przyjemnością informujemy, że zajęliśmy I Miejsce. Konkurs organizowany jest od pięciu lat przez Izbę Turystyki RP, Izby Regionalne Turystyki i TTG Polska.

BRĄZOWE EFFIE

12 października odebraliśmy bardzo prestiżową nagrodę – Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015. Wyróżnienie dotyczy kampanii „Zwierzaki"- Lato 2015. W konkursie nagradzane są najbardziej efektywne kampanie reklamowe. Dziękujemy naszej agencji Fat Baby oraz domowi mediowemu Blueway Com. Effie Awards 2015

DIAMENT FORBESA

26 lutego odebraliśmy wyjątkową nagrodę – Diament Forbesa za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Duża Firma (przychody powyżej 250 mln złotych) w województwie łódzkim. W rankingu ogólnopolskim uzyskaliśmy 16 lokatę z przychodami za 2013 rok, które wyniosły prawie 770 mln złotych. Jak to się stało, że jesteśmy DIAMENTEM? Zaczęło się od zebrania danych o wszystkich podmiotach gospodarczych, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego w 2014 roku. Na tej podstawie powstała baza przedsiębiorstw, którym w tym roku przyznano pozytywny rating wiarygodności, a więc takich, które są rentowne, mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie te warunki musiały również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Pod uwagę wzięto firmy, które w 2013 roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych.
Nagroda Forebsa
Nagroda Forebsa

SREBRNE I BRĄZOWE EFFIE

06 października podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Rainbow odebrał 2 statuetki w konkursie Effie Awards 2014. Srebrne Effie za kampanię "Zwierzaki" -Lato 2014 oraz Brązowe Effie za kampanię „Prawdziwa Egzotyka”-Egzotyka 2013/14. Są to kolejne nasze wyróżnienia w konkursie, w którym nagradzane są najbardziej efektywne kampanie reklamowe.
Effie Awards 2014

Róża Kolumba 2014

04.04.2014 dwutygodnik branży turystycznej- „Wiadomości Turystyczne” uhonorował nas wyróżnieniem w plebiscycie „Róża Kolumba 2014” na najlepszy produkt do komunikacji z klientem w biurze podróży w kategorii strona www.
Róża Kolumba
Róża Kolumba

Skrzydła Sukcesu 2014

Po raz ósmy Lotnisko Chopina w Warszawie przyznało nagrody „Skrzydła Sukcesu” swoim najważniejszym partnerom biznesowym: przewoźnikom lotniczym, touroperatorom oraz najemcom powierzchni handlowo-usługowych. Statuetki zostały wręczone w 11 kategoriach. Otrzymaliśmy nagrodę - ZA NAJWIĘKSZY WZROST RUCHU PASAŻERSKIEGO NA LOTNISKU CHOPINA W SEGMENCIE PRZEWOZÓW CZARTEROWYCH DLA TOUROPERATORA za wzrost o 13 310 pasażerów.

BRĄZOWE EFFIE DLA RAINBOW

14 października podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Rainbow odebrał brązową statuetkę w konkursie Effie Awards 2013 za kampanię „Plażowanie i zwiedzanie”. Jest to kolejne wyróżnienie dla touroperatora w konkursie, w którym nagradzane są najbardziej efektywne kampanie reklamowe.
Róża Kolumba

Najlepszy Katalog

Nasz katalog na Lato 2013 - Wypoczynek Świat zdobył nagrodę "Róża Kolumba", przyznawaną już od 5 lat przez Wiadomości Turystyczne - dwutygodnik branży turystycznej w kategorii Najlepszy Katalog. Dyplom odebraliśmy 19 kwietnia podczas uroczystej gali.
Róża Kolumba
Róża Kolumba

II miejsce w konkursie Touroperator Roku 2012

Podczas Targów Tour Salon 2012 odbywających się w Poznaniu, w trakcie oficjalnej gali odebraliśmy dwie bardzo ważne nagrody. Pierwsze z wyróżnień to: II miejsce w konkursie Touroperator Roku organizowanym przez Izbę Turystyki RP, Izby Regionalne Turystyki i TTG Polska.

Drugą z nagród jest:

Touroperator Roku 2012
Touroperator Roku 2012

I miejsce w kategorii Najlepsza Obsługa Klienta

Wszystkim serdecznie dziękujemy!
Najlepsza Obsługa Klienta
Najlepsza Obsługa Klienta
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon