Opinie klientów o Amphoras Aqua (ex. Shores Golden)

5.0 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.8
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
5.1
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra, Warszawa 15.10.2014

Bardzo udane wakacje!

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki jaką wykupiłam w to miejsce. Wypoczynek zaliczam do bardzo udanych. Biuro proponuje ciekawe wycieczki fakultatywne, z których warto z pewnością skorzystać. Co do samego hotelu. Pokoje bardzo ładne, tak samo jak hotel sam w sobie. Mi trafił się bardzo przestronny i przyjemny pokój z widokiem nagłowny basen. Obsługa hotelowa rewelacja!!!! Nie mam żadnych zastrzeżeń co do dbania o czystość w pokojach przez obsługę hotelową, gdyż codziennie było sprzątane, na bieżąco wymieniane ręczniki i dostarczane inne potrzebne przedmioty higieniczne (papier, chusteczki). Animacje ciekawe i śmieszne, jednakże troszkę monotonne i ciągle prowadzone w języku rosyjskim co było dla mnie osobiście minusem. Jedzenie przez cały wyjazd jednakowe, co mogło troszkę się znudzić po tygodniu, jednakże bez tragedii. Serdecznie polecam!!!!

6.0/6

JOANNA 14.07.2015

CZERWIEC 2015

Pobyt super naprawdę nie można się do niczego przyczepić, pyszne jedzonko bardzo urozmaicone , pokoje bez zarzutów.Jest to nasz kolejny pobyt w Egipcie i na pewno tam wrócimy . Proszę nie wierzyć w te "dziwne" negatywne opinie bo naprawdę one nie dotyczą Tego HOTELU!!!! Jeszcze jedno nie ma celu dawać $ do paszportów, my nie daliśmy i dwa pokoje był SUPER. Owszem do plaży trzeba pospacerować ale jest to w opisie hotelu, więc ma się świadomość tego że plaża nie jest przy samych hotelu!!! Proszę mi uwierzyć,że po takich obfitych i smacznych posiłkach to sama przyjemność.

6.0/6

Dominika, Kraków 22.03.2015

Shores Golden

Pobyt w hotelu Shores Golden wspominamy bardzo miło. Pokoje czyste, śniadania urozmaicone, obsługa bardzo sympatyczna i pomocna.

6.0/6

Agata, Częstochowa 19.10.2014

Wczasy w Egipcie

To były nasze pierwsze wakacje za granicą, jesteśmy nimi zachwyceni. Hotel bajeczny, obsługa uprzejma, jedzenie pyszne. Naprawdę gorąco polecam!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem