Amphoras Aqua (ex. Shores Golden)

5.0/6 (15 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Amphoras Aqua (ex. Shores Golden)
Galeria (5)
Amphoras Aqua (ex. Shores Golden)
Amphoras Aqua (ex. Shores Golden)
Amphoras Aqua (ex. Shores Golden)
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
3.8
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
5.1
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Aleksandra, Warszawa 15.10.2014

Bardzo udane wakacje!

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki jaką wykupiłam w to miejsce. Wypoczynek zaliczam do bardzo udanych. Biuro proponuje ciekawe wycieczki fakultatywne, z których warto z pewnością skorzystać. Co do samego hotelu. Pokoje bardzo ładne, tak samo jak hotel sam w sobie. Mi trafił się bardzo przestronny i przyjemny pokój z widokiem nagłowny basen. Obsługa hotelowa rewelacja!!!! Nie mam żadnych zastrzeżeń co do dbania o czystość w pokojach przez obsługę hotelową, gdyż codziennie było sprzątane, na bieżąco wymieniane ręczniki i dostarczane inne potrzebne przedmioty higieniczne (papier, chusteczki). Animacje ciekawe i śmieszne, jednakże troszkę monotonne i ciągle prowadzone w języku rosyjskim co było dla mnie osobiście minusem. Jedzenie przez cały wyjazd jednakowe, co mogło troszkę się znudzić po tygodniu, jednakże bez tragedii. Serdecznie polecam!!!!

6.0/6

JOANNA 14.07.2015

CZERWIEC 2015

Pobyt super naprawdę nie można się do niczego przyczepić, pyszne jedzonko bardzo urozmaicone , pokoje bez zarzutów.Jest to nasz kolejny pobyt w Egipcie i na pewno tam wrócimy . Proszę nie wierzyć w te "dziwne" negatywne opinie bo naprawdę one nie dotyczą Tego HOTELU!!!! Jeszcze jedno nie ma celu dawać $ do paszportów, my nie daliśmy i dwa pokoje był SUPER. Owszem do plaży trzeba pospacerować ale jest to w opisie hotelu, więc ma się świadomość tego że plaża nie jest przy samych hotelu!!! Proszę mi uwierzyć,że po takich obfitych i smacznych posiłkach to sama przyjemność.
Pokaż więcej opinii (13)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem