Lago Verte, Lanzarote

Trzy odcienie Atlantyku - zaokrętowanie na Teneryfie

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
4.8 /6 ( 6 opinii )
Teneryfa i wulkan El Teide – La isla bonita – La Palma – portugalska Madera – Wyspa Wiecznej Wiosny – Agadir – największy kurort Maroka – wulkaniczne Lanzarote według projektu Cesara Manrique - Gran Canaria i kontynent w „pigułce” – statek Zenith **** (All Inclusive) - możliwość przedłużenia o pobyt w wybranym hotelu na Teneryfie

Terminy i ceny wycieczki 5

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl. Przelot na Teneryfę. Transfer do portu w Santa Cruz de Tenerife i zaokrętowanie na statku. Około 20:00 statek wypływa z Teneryfy.

Dzień 2

Śniadanie na statku. Około 09:00 statek przybija do portu na wsypie La Palma, której cała powierzchnia została uznana za Rezerwat Biosfery i w 2002 roku wpisana na listę UNESCO. La Palma uznawana jest również za jedną z najbardziej stromych wysp świata – na niewielkiej powierzchni królują góry z najwyższym szczytem wyspy Roque de las Muchachos (2426 m.n.p.m). Czas wolny na samodzielne eksplorowanie wyspy udział w zorganizowanej i dodatkowo płatnej wycieczce fakultatywnej. Powrót na statek. Około 17:00 statek wypływa z La Palmy.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Zenith **** - duży statek wycieczkowy, po renowacji w 2013 r, należący do hiszpańskiego armatora „Pullmantur Cruises”. Statek ma ponad 25 m wysokości i 208 m długości.
Kabiny: statek dysponuje 720 kabinami o różnej wielkości i standardzie. Wszystkie klimatyzowane, z łazienkami (prysznic), TV oraz z sejfem.
- Kabina wewnętrzna (bez okna) – rozlokowane na pokładach 4-11, dla max 4 osób, zazwyczaj 2 łóżka pojedyncze lub łóżko małżeńskie, jako dostawki podwieszane łóżka lub rozkładana sofa.
- Kabina zewnętrzna z oknem – rozlokowane na pokładach 4-9, dla max 4 osób, zazwyczaj 2 łóżka pojedyncze lub łóżko małżeńskie, jako dostawki podwieszane łóżka lub rozkładana sofa. Ze względu na usytuowanie kabin na poszczególnych pokładach widok i rozmiar okna mogą być różne.
- Kabina zewnętrzna z bulajem – rozlokowane na pokładach 4-9, dla max 4 osób, zazwyczaj 2 łóżka pojedyncze lub łóżko małżeńskie, jako dostawki podwieszane łóżka lub rozkładana sofa. Ze względu na usytuowanie kabin na poszczególnych pokładach widok może być różny.
Do dyspozycji gości: recepcja, windy, mini-galeria handlowa (duty free), 2 restauracje (bufet i a’la carte), 6 barów, dyskoteka, room service, kasyno, teatr, zewnętrzny basen ze słoną wodą wraz z brodzikiem dla dzieci, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), centrum fitness (jacuzzi, siłownia, sauna, zabiegi w spa dodatkowo płatne), mini club dla dzieci, biblioteka, salon gier, internet (dodatkowo płatny). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, itp. Podczas niektórych imprez wieczornych mile widziane stroje wieczorowe. Wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownia, wstęp do dyskoteki – bezpłatne. Usługi typu internet, fax, telefon, masaże, pralnia, usługi medyczne oraz markowe alkohole itp. są dodatkowo płatne Wyżywienie: All Inclusive - śniadania, obiady i obiadokolacje w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia, podwieczorek. Napoje z dystrybutorów: woda, kawa, herbata, soki dostępne podczas ww. posiłków. Nieograniczona ilość lokalnych napojów alkoholowych (m.in. brandy, gin, wermut, whisky, tequila, rum, wódka, likiery, wybrane wina i piwa) i bezalkoholowych serwowane w miejscach wyznaczonych przez hotel.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot na Teneryfę, opłaty lotniskowe, opłaty portowe i serwisowe, transfery wg programu, 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku, wyżywienie zgodnie z ofertą, program turystyczny j. w, opiekę polskiego pilota podczas wycieczki, asystę przedstawiciela Rainbow na lotnisku oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinię

4.8

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon